Golfiklubi tahab kliente juurde võita

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Saare Golfi golfiväljak.
Saare Golfi golfiväljak. Foto: Tarmo Haud

Nädalapäevad tagasi äriregistrisse kantud SA Saaremaa Golf and Country Club on seadnud eesmärgiks edendada ja koordineerida golfi igakülgset arengut Saaremaal ning valitseda nii oma kui ka talle eraldatud vara.

Saare Golfi müügi ja teeninduse juhi Rein Raudsepa sõnul võib öelda, et golfiklubil läheb hästi, kuid võiks muidugi minna veel paremini. “Golfväljak on heas korras ning mängijad on rõõmsad isegi, kui mäng väga hästi välja ei tulnud,” kõneles Raudsepp.

Uue klubi eesmärk on tema sõnul tuua Saaremaale veel rohkem mängijaid, pakkuda neile väga head väljakut ning kõiki sellega kaasnevaid teenuseid. “Eks eesmärkideni jõuab läbi raske töö ja heade pakkumiste,” tunnistas ta. “Uuel klubil on eeliseks, et ta omab väljakut  ehk väljak ja klubi on üks ning ta saab pakkuda mängu igale maitsele paketeeritud pakkumiste kaudu.” 

Praegu võib Rein Raudsepa sõnul öelda, et mänguringe tuleb rohkem kui eelmisel aastal. Sama lugu on liikmetega. “Kõik huvilised on teretulnud uudistama, kuidas golfimänguga saaks alustada,” kinnitas ta.

Raudsepp alustas Saare Golfis tööd selle aasta alguses. Tema peamiseks ülesandeks saigi  moodustada kodumaiste ja rahvusvaheliste külaliste jaoks kohandatud moodne klubistruktuur ning arendada välja visioon, saamaks Põhja-Euroopa üheks juhtivaks golfipaigaks.

Tookord tõi Raudsepp välja, et kui siis oli Saaremaa golfiklubil alla kahesaja liikme, siis olema peaks neid kindlasti üle tuhande, et väljak ots otsaga kokku tuleks. “See on siht, kuhu plaanime jõuda. Tuhandest liikmest võiksid pooled olla saarlased. Sama mure [kohalike väikese osakaaluga] on ka kõigil teistel Eesti väljakutel,” rääkis Rein Raudsepp aasta algul Saarte Häälele.

Tagasi üles