Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lähipäevad on muutliku pilvisusega ja soojad

Juuli teine nädal toob endaga hoovihmad ja mõõdukad soojakraadid. FOTO: Elmo Riig

Ilmateenistus prognoosib lähipäeviks muutlikku pilvisust, hoovihma ja pühapäevaks sooja kuni 26 kraadi.

Reede öösel tuleb Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s ning sooja on 10-15 kraadi. 

Päeval on Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Sooja tuleb 17-23 kraadi.

Laupäeva öösel on Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, Ida-Eestis on vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-7 m/s ja sooja on 11-16 kraadi. Päeval tuleb vähese või vahelduva pilvisusega ilm, peamiselt Ida-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-7 m/s ja sooja tuleb 21-25, rannikul kohati 18 kraadi.

Pühapäeva öösel tuleb selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ja sooja on 9-15 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ja sooja tuleb 21-26, rannikul kohati 18 kraadi.

Tagasi üles
Back