Töötukassa tänas Saaremaa parimaid

SUUR TÄNU: Tunnustusüritusel jäid pildile tööklubi vedaja Liis Vahter, töötukassa juht Meelis Paavel, töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepik ja Ösel Fishi tootmisjuht Õile Aavik.

FOTO: Töötukassa

Eesti töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ja koostööpartnereid. Saaremaa aasta tööandjaks kuulutati OÜ Ösel Fish.

Töötukassa tõi välja, et nende klientide hulgas leidub väga erineva tausta ja varasema töökogemusega inimesi ning Ösel Fish on valmis pakkuma võimalust ka neile, kel ei ole varasemat töökogemust. Samuti neile, kelle oskused vajavad täiendamist või kelle töövõime on vähenenud.

Aasta koostööpartneri tunnustuse pälvis Saaremaalt Liis Vahter. Liis on noor naine, kes on töötukassa kinnitusel oma avatud meele, siiruse ja sihikindlusega võitnud tööotsijate südamed. Tema korraldatud tööklubis või -harjutusel osalenud klientidel on jagunud talle vaid tunnustavaid sõnu. Seda ka neil, kes läksid kohale umbusu ja eelarvamusega. Oma avatud meele ja julgustava olekuga on Liis suutnud end kuulama panna nii nooremas kui ka küpsemas eas inimesi.

"Hea koostöö ei tähenda meeldivaid koosviibimisi, koostöö tugevust näitab see, kuidas saadakse hakkama rasketes olukordades. Mul on hea meel, et meil on tugevad partnerid ja tööandjad," ütles töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel.

Töötukassa tänas tööandjaid ja koostööpartnereid kaheksandat korda.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles