Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

MAAILM ⟩ Prints Harry ja Meghan jäid kuninglike tiitliteta

KAS KA TULEVIKUS? Aprillis 94. sünnipäeva tähistav kuninganna Elizabeth II on tõotanud, et prints Harry ja tema perekond jäävad igavesti kuningliku pere armastatud liikmeteks. Pole aga välistatud, et tulevikus võib Harryt hoopiski tabada ühe tema eelkäija Edward VIII saatus, kellega kuninglik perekond pärast Edwardi troonist loobumist 1936. aastal enam suhelda ei soovinud. FOTO: Headtopics.com

Prints Harry ja tema abikaasa Meghan ei saa edaspidi kasutada kuninglikku tiitlit ning jäävad ilma maksumaksja toetusest, ütleb Buckinghami palee ametlikus teadaandes.

Tellijale Tellijale

See tähendab, et kui korraldus, mis nädal tagasi avalikuks tehti, kevadel jõustub, ei tohiks Harry ja Meghani poole enam pöörduda tiitliga “Teie Kuninglik Kõrgus”. Sussexi hertsogi ja hertsoginna tiitel jääb paarile alles ning Harryle jääb alles ka printsi tiitel, sest selle sai ta sünniga.

Harry ja Meghan lubasid riigile tagasi maksta ka 2,4 miljonit naela (veidi rohkem kui 2,8 miljonit eurot – toim), mis kulus Suurbritannia eelarvest nende Windsori maja remondiks.

Tagasi üles
Back