Newmood nõuanded aksessuaaride kohta kevadel

Newmood FOTO: Newmood

Kevad tuleb sel aastal teistmoodi. Saaremaa ja mandri järk-järguline avanemine tähendab, et vaikselt võib tänavatel ning turvaliselt välikohvikutes aega veetma hakata. Tee seda kuumemate kevadiste aksessuaaridega!

Newmood stilistid jagavad koheselt nõu, millised aksessuaarid vormivad 2020. aasta hiliskevadisi ja varasuviseid trende. Jälgi kuumemat moodi, et paista silma ajal, mil kõik tahavad vabaneda eriti raskest perioodist.

Värviliste raamidega päikeseprillid

Sel kevadel vallutab moemeeli päikeseprillide trend, mis keskendub värvilistele raamidele. Mitmed juhtivad moebrändid on välja tulnud kevadiste päikeseprillide kollektsioonidega, milles ahvatlevad erksate värvidefinitsioonidega raamid.

Soovitame hankida tavapäraste mustade plastikraamide või õrnemate monotoonidega metallist ümbriste asemel päikeseprille, mis on julgelt värvilised. Nende kandmine annab maailma selge sõnumi: ma olen valmis jälle ellu astuma!

Laiad rihmad vöökoha jaoks

Laiad vöörihmad sobivad suurepäraselt selle kevade moekombinatsioonidesse. Stiiligurud leiavad, et laiu rihmu võib kanda pea iga riideesemega. See ongi hetk, mil saad oma loovuse ja moetaju täielikult tööle panna.

Võid rihma lisada seeliku, pükste või kleidi juurde. Reeglid puuduvad täielikult. Pealegi on tegu üsna universaalse aksessuaariga, mida saad loovalt ka järgnevatel hooaegadel ära kasutada.

Pehmed clutch-käekotid

Clutch-tüüpi käekotid murdsid tugevalt 2020. aasta kevade moevooludesse. Algupäraselt Bottega Veneta poolt disainitud kätekottide tüüp pakub sobib suurepäraselt eriolukorrast väljumise aegsesse perioodi.

Luksuslikke patju meenutavad käekotid sobivad nii sundimatuks vabal ajal kantavaks esemeks kui ka veidi ametlikuma tooniga rõivastuse juurde. Seda on lihtne kanda ning stressirohkel ajal pole midagi mõnusamat, kui stiilset ja pilkupüüdvat käekotti tugevalt enda vastas hoida.

Paunaga käekotid

Suur küsimus sellel kevadel: milleks osta üks kott, kui saaksid hankida kaks tükki? Nii Chanel, Louis Vuitton kui teised turu liidrid on välja pannud käekotte, mis on varustatud väikese lisapaunaga.

Taoline täiendus sobib ideaalselt kõrvarõngaste, huulepalsami või mõne muu väikese nipsasjakese hoiustamiseks. Funktsionaalsuse kõrval pakub taoline täiendus aga ägedat võimalust muuta oma käekoti valik übertrendikaks.

FOTO: Newmood

Ülesuuruses ehted

Ehete seisukohast võid julgelt hankida ülesuuruses ja rõhutatult maksimalistlike ehteid. Kindlasti sobivad sel hooajal hästi maksi-suuruses käevõrud suurte kivide või lausa juveelidega, kui tegu on mõne erakordsema päevaga.

Sarnaselt on moes võrud, millele pole lisatud ühtki kivi, ent on siiski tavapärasest suuremad. Need ongi mõeldud silma jääma ja tegema kandja julguse ning trendikuse kohta selge avalduse. Seega, panusta sel kevadel maxi-ehetele!

Suured ketid

Eelnevale trendile lisaks hakkavad 2020. aastal suurt rolli mängima keskmisest suuremad ketid. See trend on juba haaranud sotsiaalmeedia staare ja kuulsusi ühtemoodi.

Suurte kettide moodi saad mitmel moel järgima hakata. Kaela riputatavad suured ja enamasti kuldsed ketid on selge valik, mis ühtib alternatiivse tänavamoe peavooluga. Täiendavalt saad aga kanda püksirihmu, mis valmistatud teineteise otsa pikitud kaunitest neetidest.

Kummist platvormiga saapad

Kevadised ilmad võivad olla üsna heitlikud. Just sellepärast pakuvad praktilist abi jämedad kummist platvormiga saapad, mis samaaegselt kannavad endas kuuma 2020. aasta trendijoont.

Kombineeri omavahel karmima iseloomuga saapad ja miniseelik, mis tekitab parima koosluse grunge ja 90ndate stiilist tänapäevaselt moekas kastmes. Madala kontsa ja kummist platvormiga saapad võiksid ideaalis olla musta värvi ning kokku pandud värviliste rõivaste ja aksessuaaridega.

Parimad kevadised aksessuaarid

Järgi kevadisi tipptrende, ostes mugavalt ja taskukohaselt parimaid aksessuaare e-poest: Newmood naistele ja meestele. Soovitame hankida käekotte, ehteid ja jalanõusid, mis panevad end taas värskena tundma pärast rasket talve ja varakevadet!

Tagasi üles
Back