LIIGA PALJU ⟩ Eelmisel aastal tabati 176 roolijoodikut

KLIENTE JÄTKUB: Kuressaare politseijaoskonna ametnikud Ellar Ellik ja Rain Tiirik politsei- ja piirivalveameti kinnises parklas, kuhu tuuakse hoiule roolijoodikute sõidukid. FOTO: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saare maakonnas ei möödu naljalt ainsatki nädalat, kus politsei ei tabaks roolist alkoholi tarvitanud juhti. Iga joobes juht liikluses on nagu tiksuv pomm, kelle leidmiseks näeb politsei iga päev vaeva. Ikka selleks, et napsised roolikeerajad kinni nabida ja nad oma tegude eest vastutama panna.

Tellijale Tellijale

Möödunud aasta algus jääb Saaremaal juhtunud traagilise avarii tõttu veel pikaks ajaks eestlaste kollektiivsesse mällu. Kohtuveskid jahvatavad endiselt karistust Andres Reinartile, kes kriminaalses joobes kihutades sõitis Kaali ristmikul surnuks ühe pere kaks naist ja lapse. 

2020. aastal tabas politsei Saare maakonnas kokku 176 joobes juhti ehk potentsiaalset liiklusmõrvarit. Alanud aastal on Saaremaal juba praeguseks tabatud kümme joobes juhti, kellest viie suhtes on alustatud kriminaalmenetlust.

Tagasi üles
Back