Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Noorte ja laste heaolu edendav ühendus toetab Saaremaa peresid

Abivallavanem Maire Käärid FOTO: Maanus Masing / Saarte Hääl

Noorte ja laste heaolu edendav ühendus, The Barry Foundation MTÜ, toetab 2021. aasta jõuludel toidupakiga 50 Saaremaa peret.

Varasemalt on The Barry Foundation toetanud Saaremaa vähekindlustatud peresid toidupakiga 2020. aasta jõuludel ja 2021. aasta kevadel, mil toetuse osaliseks said mõlemal korral samuti 50 peret toetab. The Barry Foundation MTÜ esindaja Marge Juure sõnul on ettevõttel olnud väga hea pikaajaline koostöö Saaremaa vallavalitsusega, kellelt on saadud teavet abivajavate perede kohta.

Käesoleval aastal on mittetulundusühing aidanud ligikaudu 110 last ja 50 peret, kellele muuhulgas pühade eel anti üle jõulupakid. „Plaanis on kõnealustele lastele hakata abi pakkuma igakuiselt lasteaiamaksude ja hobide eest tasumise ning toiduainete, riiete, jalatsite ja muu vajaliku soetamise näol suuremas mahus,“ lisas Juur.

Saaremaa vallavalitsuse abivallavanem Maire Käärid: „Mitme aasta pikkune koostöö The Barry Foundation MTÜ-ga on näidanud, et neil on siiras soov panustada Saaremaa valla lastesse ja selle üle saame olla üksnes tänulikud.“

The Barry Foundation MTÜ toetab Saaremaal majanduslikult vähekindlustatud peresid laste ja noorte kasvatamiseks, arenguks ning toimetulekuks vajalike vahenditega nagu toiduained, koolitarbed, rõivad ning huvitegevus. Ettevõte tegeleb jätkuvalt ka noortekeskuse rajamise plaaniga Kuressaares, milleks koostatud ehitusprojekt ja rahaline fond on olemas, kuid keskuse ehitusega saab konkreetsemalt edasi liikuda sobiva kinnistu leidmise ja soetamise järel.

Tagasi üles
Back