K, 4.10.2023

Pargi nurk avatakse liiklusele uuel nädalal

, reporter
Facebook
Comments
Foto: Siim Metsmaa / Saarte Hääl

Kui mai algul Kuressaare kesklinna ettevõtjatega kohtunud Merko Ehituse esindajad lubasid Pargi ja Lossi tänava ristmiku valmis teha 31. maiks, siis Merko Ehituse projekti direktor Tarmo Sinisaar kinnitas eile Kadi raadio uudistele, et ristmik avatakse esmaspäeval, 27. mail.

Saaremaa vallavalitsuse ehitus- ja planeeringuosakonna ning majandus- ja haldusosakonna andmeil pidi ristmik avatama liiklusele küll juba sel nädalal, 24.–25. mail. Nii teatas 16. mail ilmunud vallaleht Saaremaa Teataja. 

Tarmo Sinisaar nentis, et kuigi asfalt saab täna-homme peale, vajab see kuumade ilmade tõttu pisut kauem tahenemist. Seega oleks nädalavahetusel tänavafestivali ja ka lillelaada ajal suurenevat liiklust sinna peale lasta riskantne. 

“Lossi tänava kohvikutepoolne külg on valmis ja meie ei tee seal enam kellelegi mingeid takistusi. Keskväljakul tööd käivad ja selle osa, mis valmis, anname samuti inimestele tänavafestivaliks kasutada. Lõplikult saab see aga valmis 1. juuniks,” rääkis Sinisaar.

Tema sõnul on Lossi tänav praegu avatud ühesuunaliseks liikluseks Raua tänavalt A. Lutsu tänavale. Sinisaar märkis, et antud lõik suletakse aga liiklusele uuesti pärast seda, kui on avatud Pargi ja Lossi tänava ristmik ning ehitustööd jõuavad taas sellesse piirkonda. 

“Me kahjuks ei saa tööd teha, kui kõrval on liiklusega tänav,” nentis Sinisaar.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles