Autoomanik hoiatab pättide eest

Saarte Hääl
Copy
Politsei.
Politsei. Foto: Saarte Hääle arhiiv

Eile kella 1 paiku öösel oli üks auto omanik tunnistajaks sellele, kuidas tundmatud mehed tema autosse sisse istuda püüdsid ning lõpuks sündmuskohalt minema jooksid. 

"Olin öösel õues kui minu punasesse maasturisse sisse murti. Tegin õues suitsu ja kuulsin auto uksepauku, tõstsin pea ja nägin, kuidas üks kapuutsiga mees minu auto ukse avas ning üritas sinna sisse istuda," rääkis Martin eile Koidu tänaval toimunud vahejuhtumist. "Käratasin ja küsisin, mis toimub? Üks tegelane tuli minu juurde kohkunult ja hakkas kõnelema inglise keeles ning uuris, kas mina räägin inglise keelt. Ähvardasin politseiga."Kui asja tuli uurima sündmust pealt kuulnud naine, jooksid pätid minema. Martin Adel rõhutas, et tahab teisi inimesi pättide eest hoiatada.

Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja Ragne Keisk ütles, et ööl vastu 12. oktoobrit kella 00.50 paiku sai häirekeskus teate, et Kuressaares Koidu tänaval avasid kaks meest võõra ühe masina ukse. Kuivõrd auto omanik oli läheduses ning kõnetas mehi, lahkusid nood kiirustades masina juurest. Teataja andis politseile meeste isikukirjelduse ja liikumissuuna ning politseinikel õnnestus mehed lähistelt tabada. Politsei tuvastas isikud ning ilmnes, et tegu on välismaalastega, kes endi sõnul eksinud olid. Miks nad võõra masina uksi puutusid, nad tol momendil selgitada ei osanud.

Autoomanik tunnistas, et masina uksed olid tal jäänud lukustamata ning hindas, et esmasel vaatusel sõidukist seest midagi äravõetud ei olnud.

Politsei palub masinaomanikel olla igal juhul hoolsad ning lukustada oma sõiduki uksed ka siis, kui selle juurest minnakse eemale vaid viivuks.

Tagasi üles