Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2019/12/08/12795565t1h6c53.jpg)
Eile said rahvatantsujuhtide kooli lõpetajad kätte Rahvakultuuri Keskuse tunnistuse ning lõpetajate seas oli ka Orissaarest pärit Ave Erikso ja Kotlandi külast pärit Kaia Kärner.
Tänuüritus toimus Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja. Pikkade traditsioonidega 2-aastase täienduskoolituse lõpetas seekord 23 uut rahvatantsujuhti, kes parimate spetsialistide ja praktikute käe all omandasid põhjalikud teadmised ning oskused eesti rahvatantsu alal.
Rahvatantsujuhtide kooli tööd korraldab Rahvakultuuri Keskus koostöös Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsiga.