K, 6.12.2023

Villi Pihl ostis Staadioni hotelli

Raul Vinni
, ajakirjanik
Copy
Staadioni hotell.
Staadioni hotell. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Aastaid müügis olnud Staadioni hotelli müügitehing sai teoks eelmise aasta lõpus. Hotelli ostis Villi Pihlile kuuluv firma Härma Invest OÜ.

Villi Pihl.
Villi Pihl. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Aastaid tagasi Kuressaare Sanatooriumis ja Grand Rose´is juhina töötanud Pihl ei pea oma ostu üllatavaks, kuna on oma sõnul majutusäriga kursis. Pihl ütles, et kavatseb linnastaadioni ääres asuvas hotellis majutuse pakkumisega jätkata peamiselt suveperioodil. 

Hotell paikneb kahel kinnistul, mille pindala on kokku 1352 m². Kahekorruselise silikaatkivist hoonekompleksi üldpind on 1383 m², mugavustega tube on 31. Hotell on korras ja suuremat remonti Pihl ette võtta ei kavatse. Praegu suletud majutusasutus avatakse turismihooajaks. Hotelli senine omanik Jaan Pärn müüs seda juba paar aastat. Pärn majandas hotelli pea 30 aastat.

Müügihind jääb osapoolte vahele, kuid hotellikompleksile on seatud Coop Panga 300 000-eurone hüpoteek. 2018. aastal kirjutas Saarte Hääl, et hotelli eest küsitakse 850 000 eurot, nüüdseks suletud kinnisvarakuulutuses oli hinnaks märgitud 395 000 eurot.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles