Kuressaare ametikool ootab taas õppima

DISAINIMA JA KUJUNDAMA: Kujundusgraafiku eriala õpilane Anna Viljakainen töötas eile usinalt üleriigilise graafilise disaini võistluse Prin(t)ouch ülesannete kallal, mille sooritamine Kuressaare ametikoolis eksamina arvesse läheb. FOTO: Maanus Masing / Saarte Hääl

10. jaanuarini kestva talvise vastuvõtu ajal saab kandideerida õppima kujundusgraafiku, pagari, juuksuri, kaubandusvaldkonna klienditeenindaja ja kutsevaliku õppekavale, millest neli on tsükli- ja üks päevaõppes. Õppetöö valitud erialal algab uue aasta veebruaris.

Tellijale Tellijale

Põhihariduse olemasolul saab tsükliõppes õppida kujundusgraafikuks, pagariks, juuksuriks ja kaubanduse klienditeenindajaks.  

Ametikooli disaini õppesuuna juhtõpetaja Maila Juns-Veldre sõnul on just kujundusgraafiku eriala vastu alati suur huvi ning vastu võetakse 16 inimest. 2,5 aastat kestva õppe käigus arendavad õpilased disainmõtlemist, õpivad haldama vastavaid programme ja tarkvara, küljendama ja trükikõlbulikke faile tegema. Õpilased saavad osa graafilise disaini maailmast, ülevaate fotograafiast ja tervest disainiprotsessist. “Disainmõtlemine on arendatav,” rõhutas Juns-Veldre. Seega oodatakse tema sõnul õppima kõiki, keda see valdkond paelub.

Tagasi üles
Back