R, 3.02.2023

Õpetajad päästavad lapsi argivirvarrist jooga abil

Kristina Õun
, Reporter
Õpetajad päästavad lapsi argivirvarrist jooga abil
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
JOOGA ON IMELINE: Mare Poopuu, Namaste Yoga stuudio perenaine Laura Käesel ja Madli Mikli on jooga imelisi võlusid enda peal tundnud. Nii otsustasidki pedagoogid Mare ja Madli, et treening, mis aitab üheaegselt tugevdada füüsist ja rahustada meelt, on täpselt see, mida koolilapsed võiksid vajada.
JOOGA ON IMELINE: Mare Poopuu, Namaste Yoga stuudio perenaine Laura Käesel ja Madli Mikli on jooga imelisi võlusid enda peal tundnud. Nii otsustasidki pedagoogid Mare ja Madli, et treening, mis aitab üheaegselt tugevdada füüsist ja rahustada meelt, on täpselt see, mida koolilapsed võiksid vajada. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa ühisgümnaasiumi pedagoogid võtsid kätte ja viisid ellu oma pikaajalise soovi pakkuda lastele võimalust pinges meelt maandada ja panna nad samal ajal keha pingutama. 

Eilsest hakkasidki nende juhendamisel pihta põhikooliealiste joogatunnid.

Saaremaa ühisgümnaasiumi väikeklasside õpetajad sotsiaal- ja eripedagoog Mare Poopuu ja Madli Mikli otsustasid mõnda aega tagasi minna lastejooga õpetajate kursusele, et lapsi edaspidi ka jooga läbi aidata. 

Märksõnad
Tagasi üles