Saaremaa Merispordi Seltsi ja linnasadama juhina asub tööle Airi Raamat

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Airi Raamat
Airi Raamat Foto: Saaremaa Merispordi Selts

Selts teatab, et Saaremaa Merispordi Seltsi ja Kuressaare Jahisadama tegevjuhina alustab järgmisest esmaspäevast askeldamist Airi Raamat.

Airi suurimaks eesmärgiks selles rollis on leida noorpurjetajatele toetajaid, et nad saaksid treenida ja võistelda parimates tingimustes ning leida uusi ja huvitavaid projekte, kus kaasa lüüa. Lisaks on tal soov arendada ja kaasajastada Kuressaare Jahisadamat, et see oleks matkapurjetajate seas populaarsuse tipus, vahendab selts sotsiaalvõrgustikus Facebook.

Airil on visioon - tuua rohkem täikasvanuid ja noori merele lähemale, elavdada seltsi elu ning muuta Kuressaare Jahisadam seltsi aluste kodusadamaks.

Airi ise ütleb uue koha kohta: "Tegemist on ideaalse olukorraga, kus ristusid minu suur unistus ja selline võimalus. Selliseid pakkumisi ei tule just igapäev ja seepärast võtsingi selle koha vastu suure põnevuse ja entusiasmiga. Olgugi, et olen aastaid mandril töötanud erinevates ettevõtetes, siis teadsin alati, et Saaremaale tagasi ja Saaremaa heaks soovin töötada." 

Kogu see lainete ja purjede ning sadama teema pole noorele inimesele üldse mitte võõras: ta on lõpetanud Hiiumaal väikesadamate eriala, muuhulgas läbinud kaks praktikat Soomes ja Itaalias. Töötanud Veeteede Ametis, Cleveronis ja üle 10a Tallinna Sadamas, kus muuhulgas oli täna mandri ja saarte vahel sõitvate parvlaevade ehituse projektis tegev.

Tagasi üles