R, 9.06.2023

Liisk andis valimisnimekirjades esikoha Mihkel Undrestile

Mehis Tulk
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
TULEVAD HUVITAVAD VALIMISED: usub Jaanus Tamkivi (esiplaanil). Kätt suruvad Robert Pajussaar ja Mihkel Undrest, nendega koos Aivar Aru.
TULEVAD HUVITAVAD VALIMISED: usub Jaanus Tamkivi (esiplaanil). Kätt suruvad Robert Pajussaar ja Mihkel Undrest, nendega koos Aivar Aru. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa valla valimiskomisjon jagas eile Kuressaare raekojas liisutõmbamise teel vallavolikogu kandidaatidele kandideerimisnumbrid. Loosi tahtel läksid esimesed numbrid Keskerakonna nimekirjale ja kandidaadinumber 101 Mihkel Undrestile.

Erakondade esindajatest esimesena liisutõmbamisele saabunud Mihkel Undrest ütles vahetult enne protseduuri algust, et temal on selle tulemustest üsna ükskõik. “Mandaadi annab rahvas ikkagi inimesele, mitte numbrile,” lausus ta. “Ei maksa üle mõtelda. Et kui oled number üks, siis oledki number üks. Number üks võib ka kõige vähem hääli saada.”

Isamaa esindaja Mart Maastik ütles, et konkurentide valimisnimekirju vaadates on tunne hea. “Meie võidame,” kinnitas ta optimistlikult. Reformierakonna esinumber Jaanus Tamkivi tuli raekotta koos sotside ehk valimisliidu Terve Saaremaa esindaja Rando Kubitsaga, kes küsimusele, kas juba luuakse koalitsiooni, vastas, et kõikidega tuleb olla viks ja viisakas.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles