Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Korteriühistute huvi KredExi toetuste vastu on suur

RAINER PAENURK ütleb, et hetkel avatud KredExi laenukäendus on suurepärane võimalus just maapiirkondade korteriühistutele, kellele pangad praegustes keerulistes oludes laenu ei anna või kui antaksegi, on laenutingimused väga jäigad ja rasked. FOTO: Maanus Masing / Saarte Hääl

Kevadest alates on kohalikel korteriühistutel võimalus saada ka maakondlikest arenduskeskustest nõustamist ja teavet KredExi toetuste kohta. Saare maakonnas on seda võimalust viimastel kuudel kasutanud juba 25 ühistut.

Tellijale Tellijale

Sihtasutuse Saare Arenduskeskus juhatuse liikme Rainer Paenurga sõnul on ühistud uue võimaluse tänuga vastu võtnud. Seda kinnitab tõsisasi, et viimase nelja kuu jooksul on korterelamute energiasäästlikumaks muutmise võimaluste ja KredExi toetusmeetmete vastu huvi tundnud veerandsada korteriühistut.

"Huvi on tuntud kõigi korterelamutele suunatud teenuste ehk nii renoveerimislaenu, korterelamu laenukäenduse kui ka rekonstrueerimistoetuste vastu," ütles Paenurk. "Ühistute tagasiside kohaselt on väga positiivne just võimalus saada infot oma kodukohast, kuna see annab lisamotivatsiooni korterelamu uuendamise ja energiatõhususe suurendamisega edasiliikumiseks."

Tagasi üles
Back