R, 3.02.2023

Millal tuleb hakata varuma vett, kuivaineid ja patareisid?

Vaata galeriid ning videot!
Monika Metsmaa
, Toimetaja
Millal tuleb hakata varuma vett, kuivaineid ja patareisid?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
UUDISTAMAS: Piret Paomees kutsus publikut tutvuma näidistega kriisivarudest ning helkurit võtma. Pildile jäid ka Liivi Vahter, Malle-Reet Jõgi, Nadežda Sepp ja Veljo Kuivjõgi.
UUDISTAMAS: Piret Paomees kutsus publikut tutvuma näidistega kriisivarudest ning helkurit võtma. Pildile jäid ka Liivi Vahter, Malle-Reet Jõgi, Nadežda Sepp ja Veljo Kuivjõgi. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa naiskodukaitsjad õpetavad küla- ja rahvamajades, kuidas kriisiks valmis olla ja esmaabi anda. Eile olid koolitusele oodatud Salme piirkonna elanikud.

Eile südapäevaks oli Salme rahvamaja kohvikuruumi kogunenud üle kahekümne inimese – peamiselt Salme Keskpäevaklubi prouad ja härrad –, et teada saada, millised peaksid olema hädavajalikud varud kriisiolukorraks. Näiteks selleks, et päevi kestva elektrikatkestuse korral kodus hakkama saada.

Oranže T-särke kirjaga "Ole valmis" kandvad naiskodukaitsjad Mare Kirr ja Piret Paomees polnud kohale tulnud selleks, et igavat loengut pidada, vaid et panna inimesed kaasa mõtlema ja arutama. See õnnestus neil eile Salmel suurepäraselt.

Märksõnad
Tagasi üles