Saaremaa jalgpallitiim kaotas Eesti maavõistlustel Järvamaale

Anette Sannik
, Saarte Hääle veebitoimetaja
Saaremaa meeskond enne mängu algust.
Saaremaa meeskond enne mängu algust. Foto: Triin Pohlak / FC Kuressaare

Reede õhtul olid Eesti maavõistlustel vastamisi Järvamaa ja Saaremaa võistkonnad. Paide linnastaadionil peetud kohtumise võitsid võõrustajad skooriga 3:1, teatab FC Kuressaare.

Avapoolajal sündis üks värav, kui Roman Žarovski realiseeris enda teenitud penalti. Mängu 60. minutil suurendas Tarmo Neemelo Järvamaa eduseisus. Kuigi Karmo Paju tabamus 74. minutil tõi Saaremaa mängu tagasi, siis lisaminutitel vormistas lõppseisu Arto Saar.

Saaremaa tiimi koosseisus mängisid: 16-Enri Nurmik, 18-Andrus Koplimäe (46. 8-Karmo Paju), 21-Kristjan Leedo, 6-Andre Anis (60. 5-Karmo Metsmaa), 2-Pilleriin Pohlak (46. 13-Aivo Laul), 14-Artur Rihvk, 12-Priit Suluste (60. 4-Mark Kristjan Pitk), 9-Reio Alt, 20-Reivo Vinter, 22-Kaur Vesberg (46. 15-Priit Reiska), 17-Mario Pruul.