K, 1.02.2023

Saaremaa gümnaasiumis käivad hoogsad revüüproovid

Marili Kesküla
, Saarte Hääle reporter
Saaremaa gümnaasiumis käivad hoogsad revüüproovid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
NOORTEL on tantsusammud juba selged. Esireas vasakult Josh Meisterson, Gete Kasin, Joosep Lonks, Anette Maria Liivas. Teises reas paremalt Heddi-Loore Ots, Artur Kuning, Anet Tõnus, Karmen Viilup.
NOORTEL on tantsusammud juba selged. Esireas vasakult Josh Meisterson, Gete Kasin, Joosep Lonks, Anette Maria Liivas. Teises reas paremalt Heddi-Loore Ots, Artur Kuning, Anet Tõnus, Karmen Viilup. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa gümnaasiumi 11. klassi noored toovad esmakordselt lavalaudadele revüüetenduse, mis esietendub juba 16. detsembril Kuressaare kultuurikeskuses. Käisime vaatamas, kuidas noortel muusikalise tantsuetenduse ettevalmistused käivad.

“Kuna me oleme praegu 11. klassis ja endises Saaremaa ühisgümnaasiumis tehti sel ajal traditsioonilist kabareed, tekkis ka meil soov oma lennuga midagi ära teha,” räägib üheteistkümnendik Karmen Viilup revüüetenduse idee sünnist. Ta lisab, et algne idee võeti küll kabareest, aga siiski on nende revüü midagi täiesti uut ja omanäolist. “Tahtsime, et see oleks meie endi traditsioon, meie nägu,” sõnab Karmen.

Noored ise kirjeldavad revüüd kui tantsu- ja muusikaetendust, kus on tantsu, laulu, kirge ja noorte talendikust, mis moodustavad koos valgus- ja helishowga täiusliku terviku.

Märksõnad
Tagasi üles