Saaremaa MV 2024 seenioritele 50+ Tesman - Vesse 69:65

, Saaremaa Korvpall
Mängu üks osavamaid, Meelis Kaubi
Mängu üks osavamaid, Meelis Kaubi Foto: Erakogu

Esmaspäeval jätkusid Saaremaa meistrivõistlused seeniorite korvpallis 50+ vanusele.

Teise vooru esimeses kohtumises läksid vastamisi Tesmani ja Vesse meeskonnad. Esimese omavahelise kohtumise oli võitnud Tesman suhteliselt soliidse eduga 76:51.

Sel korral olid ka Vesse mehed vähe rohkem tahtmist täis ning kohtumist juhiti veel kolmanda veerandaja keskpaigas seisuga 50:47.

Siis pani Tesman veidi kaitsel ja rünnakul juurde ja haaras mängu ohjad enda kätte.

Minut enne lõppu lubati Vesse meeskond küll veel kahe punkti kaugusele 65:63, kuid lõpuks võttis Tesman siiski oma ning vormistas mängu lõppskooriks 69:65.

Tesmani poolt olid suurimad punktitoojad Riivo Allik 28 punkti ja Marko Nelis 18 punktiga

Kaotajate poolt viskas Andreas Randmaa 18 punkti ning "elu mängu" teinud Meelis Kaubi 17 punktiga.

Järgmine kohtumine juba järgmisel teisipäeval, 6.veebruaril kell 19.15 Kuressaare Spordikeskuses, kus kohtuvad Pihtla ja Vesse meeskonnad.