Saaremaa MV korvpallis 2023/2024 Põhiturniir on jõudnud poole peale

Saarte Hääl
Saaremaa MV korvpallis
Saaremaa MV korvpallis Foto: Saare spordiselts

Möödunud nädalavahetusel toimus järjekordne mängude ring korvpallis Saare maakonna meistervõistkonna välja selgitamiseks. Kõik võistkonnad on nüüdseks korra kohtunud ehk põhiturniir on jõudnud poole peale.

Laupäevases esimeses kohtumises olid omavahel vastamisi BC Käina ja Pulvar. Hiidlaste võidutahe oli suur. Hoolimata Pulvari püüdlustest vahe sisse mängida jõudis Käina meeskond vahe tasa mängida kuni seisuni 64:65 neljanda veerandaja lõpus. Mängu viimastel minutitel tegi Pulvar aga otsustava 12:4 spurdi. Võit Pulvarile seisuga 77:69.

Pulvari resultatiivseimad olid Ott Jürisson (20p) ja Holger Part (17p), BC Käina poolel Andres Saarnak (20p) ja Janno Johanson (17p).

Teises kohtumises võõrustas kodusaalis mänginud Orissaare Träx Chronori võistkonda. Väga tasavägises mängus toimus punkt-punkti heitlus lõpuminutiteni. Kalle Nõmme viimasel minutil tabatud kolmepunktiviskest jõudis Chronor veel 1 punkti kaugusele, kuid Oskar Maripuu vastuskorv jättis võidu Orissaarde seisuga 74:71.

Orissaare poolt panustasid enim Härmo Lambut (17p) ja Markus Metsala (15p). Chronori poolel skoorisid enim Kalle Nõmm (14p) ja Tauno Selberg (11p).