Abituriendina abipolitseinikuks "See on põnev, äge ja hea võimalus saada teada, kas politseitöö sulle sobib!"

Marili Kesküla
, Saarte Hääle reporter
Copy
POLITSEI ON LAHE: Abipolitseinike Raiko Treirati ja Ketly Ilvesti sõnul on politseinikuamet noorte seas üha populaarsem ning abipolitseinikena annavad nad oma panuse, et ka varateismelised "mentidele" aina vähem keskmist sõrme näitaksid ega teeks pättusi, mis tulevikus neilt võimaluse politseinikuks saada ära võtaks.
POLITSEI ON LAHE: Abipolitseinike Raiko Treirati ja Ketly Ilvesti sõnul on politseinikuamet noorte seas üha populaarsem ning abipolitseinikena annavad nad oma panuse, et ka varateismelised "mentidele" aina vähem keskmist sõrme näitaksid ega teeks pättusi, mis tulevikus neilt võimaluse politseinikuks saada ära võtaks. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa abipolitseinike ridadesse on lisandunud kaks tublit noort Saaremaa gümnaasiumi abiturienti – Ketly Ilvest ja Raiko Treirat, kes lühikese ajaga on tõestanud nii iseendale kui ka kolleegidele, et politseitöö on nende kutsumus.

"Esimest korda kuulsin võimalusest hakata abipolitseinikuks juba kümnendas klassis, aga siis olin selleks veel liiga noor ja panin info lihtsalt kõrva taha," räägib Saaremaa gümnaasiumi abiturient, abipolitseinik Ketly Ilvest.

Ketly Ilvest
Ketly Ilvest Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles