Parkimisbardakk Ida-Niidu lasteaia uues parklas tõotab laheneda

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
POSITIIVNE: “Täname lapsevanemaid, kes hoolekogu poole on oma murede ja rõõmudega pöördunud!” on hoolekogu esimees Kristi Sillart (paremal) tänulik, et parklateema tõstatati.
POSITIIVNE: “Täname lapsevanemaid, kes hoolekogu poole on oma murede ja rõõmudega pöördunud!” on hoolekogu esimees Kristi Sillart (paremal) tänulik, et parklateema tõstatati. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Seoses reedel Ida-Niidu lasteaia vana parkla kohal avatava moodulmaja ehitamisega kolis parkla mõned sammud endisest kohast eemale. Sealne liiklusolukord on olnud aga terve moodulmaja ehitamise aja leebelt öeldes ohtlik.

Probleeme on uue parklaga olnud erinevaid – näiteks on parklasse sissesõit kitsas ja ebamugavas asetuses kitsukesse kahesuunalisse Punga tänavasse, kus nagunii pargivad ka sama tänava elanikud, samuti pole parklas autode asetumist suunavaid jooni. Tipptunnil, mil lapsi aeda tuuakse ja sealt jälle koju viiakse, on need muutnud parkla ohtlikuks ennekõike laste, aga ka vanemate jaoks.

Lasteaed ise ja ka selle hoolekogu on teemaga tõsiselt tegelenud ning kui esiti saadi vallalt kiirelt vastuseks, et parklal pole häda midagi ja nad veel vaatavad, kas sinna mingeid parkimisjooni tarvis on, siis viimases hädas valla liikluskomisjoni poole pöördumine tõi ometi lootuse, et asi saab peagi korda tehtdud.

Tagasi üles