Ülo Kivine hakkab juhtima Tere ja Farmi piimatööstust

"Nii Tere kui ka Farmi piimatööstus on mõlemad pika ajalooga." ütles Ülo Kivine.

FOTO: Erakogu

Senine Saaremaa Piimatööstuse AS-i juhatuse esimees Ülo Kivine saab 9. maist Tere AS-i ja Farmi Piimatööstuse AS-i uueks juhatuse esimeheks.

Ka enne Saaremaale tööleasumist töötas Kivine aastaid Teres, viimati juhatuse esimehe asetäitjana. “Ülo Kivine on pikaaegse piimatööstuse kogemusega tunnustatud tippjuht, kes peale nelja aastat Saaremaa Piimatööstuse juhina soovis koju, st mandrile tagasi tulla,” ütles Tere ja Farmi omanikfirma AS Maag Grupi nõukogu esimees Roland Lepp.

Saaremaa Piimatööstuse nõukogu esimees Tõnu Post ütles, et praeguse seisuga pole Saaremaa Piimatööstusele uut juhti veel leitud. “Eks me kompame mitmelt poolt, aga head inimest on ikka keeruline leida, ükskõik mis kohale,” sõnas Post, kelle kinnitusel käivad läbirääkimised mitme inimesega.

Ülo Kivine ütles, et nii Tere kui ka Farmi piimatööstus on mõlemad pika ajalooga ja tugevad piimaettevõtted, millel on mitmekesine ja üksteist rikastav tooteportfell. Tere ja Farmi piimatööstuste konsolideeritud turuosa värskete piimatoodete turul on 40% ning tootevalikusse kuulub ligi 400 erinevat piimatoodet.

Tagasi üles
Back