POLITSEINIKUD VS PUNKARID ⟩ Millise skooriga lõppes legendaarsete jalkamängude viimane kohtumine?

Raul Vinni
, ajakirjanik

Mängupilt oli tasavägine ning tribüünitäis pealtvaatajaid sai näha vapustavaid triblamisi, hiilgavat kaitsetööd ning pealelööke. Esimese värava said juba teisel minutil kirja politseinikud, seejärel tegid punkarid oma esimese vahetuse, väravast lahkus meeskonna kapten Trapets ning tema asemele tuli punkar Villu.

Punkarid ei lasknud end heidutada ning viiendal minutil teenis karistusalas käega mänginud politseinik punkaritele penalti, mille realiseeris 1 : 1 seisuks punkar Janka.

Teisel poolajal olid mõlemad pooled aktiivsed ja võimalusi oli nii korravalvuritel kui ka nende kõige suurematel sõpradel, kuid otsustav võiduvärav jäi mõlemal meeskonnal löömata.
Normaalaja viigiseis määras otsustavaks penaltiseeria ning Eesti jalgpalliliidu karika võitsid penaltiseisuga 4 : 2 (üldseisuga 5 : 3) politseinikud. Mängu kohtunik oli Eesti jalgpalliliidu president Aivar Pohlak.