Saaremaa piimatööstuse uueks juhiks saab Valdis Noppel

VALDIS NOPPEL: Loomult olen ehitaja ning seetõttu tahan Saaremaa piimatööstust paremini kaardile tuua.

FOTO: Sander Ilvest / Postimees

AS Saaremaa Piimatööstuse uueks juhatuse esimeheks saab 10. juunist senine Tere ja Farmi piimatööstuse juhatuse liige Valdis Noppel.

Saaremaa piimatööstuse nõukogu esimees Tõnu Post ütles, et Valdis Noppeli palkamine on piimatööstusele tõeline õnnestumine. Posti sõnul pakkus Saaremaa piimatööstus Noppelile juhi kohta ka juba neli aastat tagasi, kuid siis jäi asi katki. “Nüüd, kus meil kõik õnnestus, ma arvan, et me saame väga hea juhi.”

Äripäevale iseloomustas 21 aastat Farmi piimatööstuses töötanud Valdis Noppel end kui ehitajat, kes soovib Saaremaa piimatööstust paremini kaardile tuua. 

“Olen panustanud Farmi piimatööstusesse ja seeläbi Eesti piimandusse palju oma energiat. Loomult olen ehitaja ning seetõttu tahan Saaremaa piimatööstust paremini kaardile tuua,” sõnas Noppel. 

Eeldused selleks on head, kuid nende realiseerimine nõuab uue juhi sõnul palju tööd ja kannatlikku meelt. “Usun, et tõhustada annab palju, selleks mul ideid on. Saaremaa piimatööstus on tõsiseltvõetav juustutööstus, mis omakorda suurendab väljakutset,” rääkis Noppel.

Tere AS-i ja Farmi Piimatööstuse AS-i uueks juhatuse esimeheks sai alates 9. maist Ülo Kivine, kes enne juhtis Saaremaa piimatööstust. 

Tagasi üles
Back