Pammana peksja kohtu alla

Rusikas. Pilt on illustratiivne.

FOTO: pxhere.com

2017. aasta sügisene vägivallatsemine Põhja-Saaremaal Pammana poolsaarel päädis kriminaalsüüdistusega kolmes erinevas kuriteoepisoodis.

Prokuratuur süüdistab Sveni (54) ähvardamises, kehalises väärkohtlemises ja raske tervisekahjustuse tekitamises ettevaatamatusest. Süüdistuse järgi lõi Sven 2017. aasta 8. novembril Pammana külas tüli käigus oma naabrit nii rusikate kui ka jalaga, mis lõppes kannatanu jaoks jalaluumurruga.

Lisaks ähvardas ta järgmisel päeval uue tüli ajal luude murdmise ja naabrile kuuluvate majade mahapõletamisega naabri abikaasat ja täisealist poega.

Naabrite vaheline konflikt sai alguse sellest, et poolsaare lambapidaja pani mitme naabri kasutatava ligipääsutee nn karjusenööriga kinni. Naabritel paluti vajadusel nöör käepidemega haagist lahti tõsta ja hiljem taas sulgeda.

Kui ühel nädalavahetusel oli nöör puruks sõidetud, läks lambapidaja uurima, kas naaber teab sellest midagi. “Hea, et ei lasknud [jahipüssist], vaid hakkas ainult peksma,” on Saarte Häälele vahejuhtumit kirjeldatud.

Tagasi üles