Regula asub 20. juunil Virtsu-Kuivastu liinile

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Parvlaev Regula
Parvlaev Regula Foto: Mihkel Maripuu

Suvekuude suurenenud reisinõudluse rahuldamiseks on TS Laevad lisanud Virtsu-Kuivastu liini reisigraafikusse parvlaeva Regula reisid. Kolmas laev teenindab liini alates 20. juunist ja teeb 29. augustini kokku 513 reisi.

TS Laevade juhatuse liikme ja teenindusjuhi Pille Kauberi sõnul on alates järgmisest nädalast oodata hüppelist reisijate kasvu.

„Suvekuudel ehk perioodil juuni-august reisib umbes 40% kogu TS Laevade aastasest reisijate mahust. Kõige aktiivsem suvekuu reisimiseks on juuli, mil külastatakse Eesti suursaari üle kolme korra rohkem kui talvekuudel. Üks aktiivsemaid tähtpäevi on kindlasti jaanipäev. Hetkel on jaanipäeva nädalavahetuseks veel võimalik e-pileteid Praamid.ee lehelt ette osta ning vältida sellega järjekorras seismist.“

Parvlaev Regula reisidele on Kauberi sõnul võimalik osta üldjärjekorra e-pileteid. Üldjärjekorra e-pileti erinevus e-piletiga, mis on ostetud kindlale reisile on see, et üldjärjekorra e-pilet ei ole seotud ühegi konkreetse reisiga. Üldjärjekorra e-piletit saab osta veebilehe praamid.ee kaudu samal päeval, pilet hakkab kohe kehtima ning kehtib pileti ostmise päeval ja kahel sellele järgneval päeval (48 tundi).

Samuti on võimalik üldjärjekorra e-piletit muuta. "Soetatud üldjärjekorra e-piletiga reisides ei ole vaja piletikassade järjekorras ootama jääda, sadamaalale jõudes saab läbida e-pileti värava. Sadama kogumisalal suunatakse sõiduk üldjärjekorda,“ kirjeldas Kauber.

Tagasi üles