Politseinädal: naisepeksja arestimajja rahunema

Politsei.

FOTO: Saarte Hääle arhiiv

Lõppenud nädalal tegelesid politseinikud kokku 104 juhtumi lahendamisega. Politseijaoskonda toimetati kaheksa inimest, kellest kainenema jäeti kaks.

Politseil tuli nädala jooksul reageerida ka kolmele perevägivalla juhtumile. Neist kahe puhul pidas politseipatrull otse sündmuskohal vägivallatseja kinni ja toimetas ta arestimajja.

16. juuli hommikul sai politsei Kuressaare linnast Voolu tänavalt teate, et öösel on asutuse territooriumilt üritatud varastada sõiduautot Mercedes-Benz. Samal päeval tuvastas politsei teo toime pannud isiku ja ta peeti kuriteos kahtlustatavana kinni.

17. juuli õhtul toimus Muhu saarel Vahtraste külas liiklusõnnetus, milles kukkus ja sai viga maanteel liigelnud juhtimisõiguseta sõidukijuht. 

Mootorrattur sai viga ka 18. juulil aset leidnud liiklusõnnetuses, kui Kuivastu–Kuressaare tee 95. kilomeetril põrkasid kokku mootorratas Kawasaki ja sõiduauto Peugeot. Esialgseil andmeil ei hinnanud Peugeot roolis olnud 81-aastane mees kõrvalteelt peateele suundudes õigesti seal liikunud mootorratta kaugust ja sõitis sellele otsa. 81-aastane mees õnnetuses viga ei saanud, mootorrattur toimetati haiglasse.

Politseile on teada antud ka kahe jalgratta vargusest, neist esimene, oranž jalgratas Helkama varastati 18. juulil Kuressaares Tallinna tänaval. Teine, musta värvi jalgratas varastati Salme külast 20. juulil.

Nädala jooksul toimus ka viis liiklusõnnetust, millega olid seotud teedele jooksnud metskitsed. 

Tagasi üles