Aita leida süstaga Ruhnu teel olnud lätlane

Kadunud Aigis (foto1) FOTO: KADUNUD SA

SA Kadunud palub kõigi abi süstaga Lätist Kolka neemelt Ruhnu saare suunas sõitnud mehe leidmiseks. Appi palutakse kõiki, kes merele lähevad või rannas jalutavad, otsingupiirkond on seejuures Sõrvest Sandlani.

„Palume kõigi heade inimeste abi reedel, 16. augustil Lätist Kolka neeme tipust kajakiga Ruhnu saare suunas teele asunud ja teadmata kadunuks jäänud 58-aastase Aigise otsimisel!“ teatas SA Kadunud.

Aigis läks merele 16.08 hommikul kella 8-9 paiku. Kolme tunni pärast kadus temaga side, kokkulepitud ajal ta Ruhnu saarelt teadet lähedastele ei edastanud.

Kadunud Aigis (foto 2) FOTO: SA Kadunud

Teadmata kadunud Aigise ema ja vend edastasid sihtasutusele Kadunud nimekirja asjadest, mis Aigisel kajakile kaasa võetud on, palvega kõigile, kes midagi märkavad, aidata:

58-aastane Aigisel (fotol 1 ja 2) on seljas samad riided ja peas sama müts, välja arvatud kollane number (fotol 2), kaasas on:

oliivrohelist värvi telk 1kohaline,

metallist pudel 300 ml balsamiga,

halli, valget ja musta värvi villased sokid,

kummist sussid rannas kividel käimiseks,

oliivrohelist värvi jakk,

söögivalmistamise komplekt:

pliit, väike balloon, kruus,

musta värvi päästevest,

beeži värvi müts,

kiirpudru,

müsli batoonid,

halli värvi magamiskott,

vesi 3 liitristes alumiiniumist kanistrites,

musta värvi karboon aer, isevalmistatud (fotol 2),

halli-rohelist värvi puidust kajak, isevalmistatud (fotol 2).

„Palume kõigil, kes on alates reedest, 16. augustist Kolka-Ruhnu-Abruka-Allirahu ruumis kadunud ja lisatud fotol olevat 58-aastast Aigist või eelpoolkirjeldatud esemeid merel triivimas või piirkonna saarte randa jõudnuna näinud, anda sellest viivitamatult teada SA Kadunud 24/7 infotelefonil 661 6776 ja Merevalvekeskuse telefonile 619 1224.“

FOTO: SA Kadunud
Tagasi üles
Back