1. klasside nimekirjad ja avaaktuste ajad

Algab uus kooliaasta. Foto on illustreeriv.

FOTO: unsplash.com

Nemad lähevad sel sügisel 1. klassi:

Aste Põhikool

1. Anette Adoson
2. Isabel Adoson
3. Anni Bäärs
4. Ursula Hein
5. Tea Kesküla
6. Johannes Samuel Kobin
7. Taisi Kungla
8. Kenert Mänd
9. Marilin Poopuu
10. Karl Joshua Rei
11. Sander Reinart
12. Albert Aksel Rõõm
13. Kristella Šaluhhin
14. Teele Tõhk
15. Karl-David Westholm
Klassijuhataja Helle Lipu

Kaali Kool

1. Joosep Lõhmus
2. Ott-Sander Ottis
Klassijuhataja Merike Pääbus

Kahtla Lasteaed-Põhikool

1. Remy Pauline Kavanagh
2. Roosi Koppel
3. Sander Vallik
Klassijuhataja Anja Nõgu

Kihelkonna Kool

1. Estelle Ait 
2. Joosep Kaal
3. Eliis Teär
Klassijuhataja Maarika Naagel

Kuressaare Gümnaasium

1.a klass

1. Maria Aulik 
2. Mathias Ellermaa 
3. Andri Fedorov 
4. Gregor Jaanus 
5. Mattias Kõrge 
6. Eliise Käen 
7. Tomi Lanna 
8. Robin Lepisto 
9. Robert Mõisaäär 
10. Dora Mia Mägi 
11. Getter Mägi 
12. Brait Orav 
13. Kevin Orav 
14. Karl Pajuste 
15. Ly-Sandra Reimal 
16. Kristofer Riis 
17. Damica Roots 
18. Gretel Salda 
19. Carl Erik Trumm 
20. Alan Truu 
21. Anette Tänav 
22. Liisa-Marie Vaher
23. Jonathan Veberson 
24. Kevin Vilter 
Klassijuhataja Inga Engso

1.b klass

1. Heleen Alas
2. Merilin Andreas 
3. Scarlet Goljako 
4. Kevin Gupta 
5. Karola Jalak 
6. Rico Kahest 
7. Teneli Kaljo
8. Kristofer Kiil 
9. Gendro Kolk
10. Liisa Kongas
11. Kris-Romet Kožakin
12. Emma Kubits 
13. Anna Naulainen 
14. Henry Prostang 
15. Hannes Pulk 
16. Morris Püüa 
17. Oskar Reinmägi 
18. Riko Reinväli 
19. Eerik Elias Rekaya 
20. Silver Roosleht
21. Rico Sannik 
22. Hanna Tarum 
23. Merily Tiidussalu 
Klassijuhataja Raina Tiidovee

1.c klass

1. Kiur Arro
2. Hendrik Eist 
3. Melissa Jõeveer 
4. Sandra Jõgismaa 
5. Karl Gustav Kermik 
6. Ekke Kirs 
7. Kätlin Kruut 
8. Keith-Gregor Kudrjavtsev 
9. Isabella Kuusk 
10. Oskar Laanet 
11. Vanessa Laul 
12. Uku Lember 
13. Triinu Lipu 
14. Lauri Lõo 
15. Mikk Martti Mägi 
16. Madelin Nigol 
17. Oskar Vello Niit 
18. Kasper Orglaan
19. Brita Parkja 
20. Ardi Pihlas 
21. Kahrut Suuster 
22. Andero Tamm
23. Laureen Valdmets 
24. Cristofer Voksepp 
Klassijuhataja Katrin Kannik

Kuressaare Vanalinna Kool

1.a klass

1. Thor-Ramses Aavik
2. Holger Aus
3. Jakob Hoogand
4. Oliver Jaaska
5. Carmen Johanson
6. Kristel Juursoo
7. Ramil Kadak
8. Rasmus Kaljola 
9. Hetty Kallas
10. Kaur Kask 
11. Karl Kütt
12. Oliver Lillepärg
13. Robin Maripuu
14. Märten Merilo
15. Simone Mõik
16. Sassa Porila
17. Ketly Rüütel
18. Katriin Samlik
19. Mihkel Tamm
20. Õie-Ann Tšernobrovkin
21. Vanessa Vahter
22. Marten Varik
Klassijuhataja Tiiu Murd

1.b klass

1. Mia Bluum
2. Kaspar Kask
3. Ketlin Kask
4. Reiko Kaubi
5. Kevin Kingumets
6. Ragnar Kurm
7. Kätriin Lees
8. Märten Lepp
9. Sander Mägi
10. Ida-Mari Narbona
11. Bruno Otter 
12. Karl Eerik Palts
13. Robi Pokk
14. Adeele Reinart
15. Liisa Riismaa
16. Kaisa Sagor
17. Marcus Songisepp
18. Rasmus Tamm
19. Lisandra Tarkus
20. Johanna Tilk
21. Enrico Toomann
22. Sebastian Turja
23. Anni Tuuling
24. Edith Uri
Klassijuhataja Kairi Pihel

Kärla Põhikool

1. Gren-Karel Kull
2. Martti Mesila 
3. Maria Nurmela
4. Romet Rahnel
5. Rajan Tamm
6. Karel Tiirik
7. Daniel Väli 
Klassijuhataja Gerta Uus

Leisi Kool

1. Henry Aus
2. Anette Auu
3. Pärla Vivi-Ann Bergstrand
4. Erik Kaarde
5. Janete Kallas
6. Adeele Kane
7. Jürgen Kaubi
8. Sebastian Kull
9. Aron Kurta
10. Kristofer Kuus
11. Robin Kuus
12. Maribel Laanekivi
13. Eleri Leemet
14. Siim Magus
15. Grete-Liis Mehik 
16. Rico Roomet Pärn
17. Kai-Ketriin Rahu
18. Marten Tabri
19. Kadi Valt
20. Mirell Vikat
21. Aleksander Ükskask
Klassijuhataja Katrin Õitspuu

Luce Kool

1. Katre Kasemaa
2. Rasmus Kaubi
3. Kris Kuusk
4. Keidy Merelaid
5. Erik Märtson
6. Hõbesäde Niit
7. Rahu Niit
8. Mikk Pukk
9. Maria Andra Sepp
10. Veronika Suurna
Klassijuhataja Brita Pärtel

Lümanda Põhikool

1. Miina-Eliise Koppel
2. Matthias Kunder
3. Linda Maastik
4. Kimberly Mere
5. Elsa Põld
6. Reiko Ratas
7. Andri Rõõm
Klassijuhataja Kairit Kiisla

Muhu Põhikool

1. Lisett Kaasik
2. Sander Kindel
3. Joosep Metsaalt
4. Markus Mäe
5. Grete-Lisandra Raaper
6. Revon Tamleht
7. Mart Tamm
8. Arti Toomsalu
9. Trevor Tustit
10. Tristan Tustit
11. Birgita Uustalu
12. Andreas Vahter
13. Mirjam Vilto
Klassijuhataja Tiina Tuulmägi

Mustjala Lasteaed-Põhikool

1. Eduard Aleksander Alt 
2. Linda-Marleen Joosep 
3. Lisann Lonks 
4. Piia Lopp
5. Mia Lõhmus
6. Mirel Miller
7. Reno Põld
Klassijuhataja Helje Raaper

Orissaare Gümnaasium

1. Mahe-Liis Järmut
2. Mirjam Kana
3. Remi Mattias Kirr
4. Hiie Kärner
5. Anete Laks
6. Oliver Laul
7. Johanna Laula
8. Richard Loik
9. Rasmus Maasik
10. Hanna Loree Miilits
11. Sander Nõu
12. Elerin Nöör
13. Grettely Rattur
14. Mia Tintso
15. Artur Traumann
16. Rico Veskis
17. Castor Leon Võting
Klassijuhataja Maris Tamm

Pihtla Kool

1. Kimmo Kalle
2. Kerdo Pärgma
3. Kenneth Viin
4. Grette Väli
5. Kerttu Väli
Klassijuhataja Liis Elmi

Saaremaa Ühisgümnaasium

1. Oliver Aasma
2. Kaspar Allik
3. Joel Antsaar
4. Lisandra Einmann
5. Mirtel Ers
6. Linda Haandi
7. Elsbet Hommik 
8. Alex Kristofer Illak
9. Liis Jaansen
10. Marii Jalakas
11. Laura-Liisa Joamets
12. Aneta Juursalu
13. Lota Juursalu
14. Hannalore Jõearu
15. Ekke Torm Jürisson 
16. Kardo Roben Jürisson
17. Eerika Kaasik
18. Mattias Kalm
19. Victoria Kiivits 
20. Anete Kirs
21. Pärli Kivi 
22. Jakob Kongas
23. Kenner Remmo Kupits
24. Romiina Kurvits 
25. Emilia Käsk
26. Markos-Erik Käärid
27. Sofia Kütt 
28. Rihard Lepik
29. Gregor Liiva 
30. Kaisa Lilleorg
31. Oliver Marten Lind 
32. Erich-Lukas Matekainen
33. Aleksander Medri
34. Kiira Medri
35. Mathias Milpak
36. Rosanna Mänd
37. Birgit Männasalu
38. Karl Männik
39. Marion Nelis 
40. Rosanna Nõgu
41. Karl Gregor Palm
42. Georg Peeters
43. Britt Pihel
44. Lenna-Marie Pihl
45. Joonas Puiestee 
46. Kirke Pulk
47. Laura Putku
48. Jaco Putnik 
49. Erik Pääsukene
50. Robin Raun 
51. Morten Georg Yoofi Roberts
52. Roland Russ
53. Helena Rüütli
54. Gerrit Mihkel Sepp 
55. Jesse-Revo Sepp
56. Karlos Steinberg
57. Meribel Tali 
58. Johanna Teder
59. Mehka Teder
60. Andreas Tomson 
61. Osvald Trei
62. Mia Undrest 
63. Leena Uusna
64. Riko Uustal
65. Kertu Vaino
66. Eliise Vares
67. Henri Viil
68. Emma Eliise Vikat
69. Arabella Õun
70. Kevin Äär
Klassijuhatajad Katrin Rosin, Ruta Kelt, Merje Lindmäe, Merle Lepik

Salme Põhikool

1. Brita Aug
2. Brianna Baddar
3. Egle Ellik 
4. Kristofer Kaal 
5. Kristjan Lei 
6. Henri Põld 
7. Marianne Rattur 
8. Sandra Toompuu 
9. Andres Vanem 
Klassijuhataja Mariliis Oder

Tornimäe Põhikool

1. Karl Kristofer Kiivits
2. Martin Siig
Klassijuhataja Signe Bachman

Valjala Põhikool

1. Sten Erik Eist
2. Pärbel Ellik
3. Karl Robin Laus 
4. Kris Marmor
5. Ivar Paomees
6. Christopher Pukk
7. Keron Song
8. Karmo Tambur
Klassijuhataja Ulvi Peeters

Uue kooliaasta avaaktused

Pühapäeval, 1. septembril

  • Aste Põhikool kl 10.30 Aste klubis
  • Luce Kool kl 12 
  • Lümanda Põhikool kl 10
  • Mustjala Lasteaed-Põhikool kl 11
  • Orissaare Gümnaasium kl 10.30
  • Ruhnu Põhikool kl 12
  • Saaremaa Ühisgümnaasium – 1. klasside aktus kl 9.30, klassijuhatajatunnid kl 11, rongkäik koolimaja juurest aktusele lossihoovi kl 12 

Esmaspäeval, 2. septembril

  • Kaali Kool kl 10
  • Kahtla Lasteaed-Põhikool kl 11
  • Kallemäe Kool kl 10
  • Kihelkonna Kool kl 9
  • Kuressaare Ametikooli avaaktus päevase õppe esmakursuslastele kl 10 kooli hoovis.
  • Kuressaare Gümnaasiumi 2.-11. klasside aktus kl 10 koolimaja ees, 1. ja 12. klasside aktus kl 12 aulas 
  • Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium kl 15
  • Kuressaare Vanalinna Kooli 1. klasside aktus kl 10, 2.–9. klasside aktus kl 12 
  • Kärla Põhikool kl 10
  • Leisi Kool kl 9 
  • Muhu Põhikool kl 8.30
  • Pihtla Kool kl 10 
  • Salme Põhikool kl 9
  • Tornimäe Põhikool kl 9.45
  • Valjala Põhikool kl 9

Reedel, 6. septembril

  • Tallinna Tehnikaülikooli Meremajanduse Keskus kl 12
Tagasi üles