Lapsed laamendasid bussis

Politsei

FOTO: pxhere.com

Möödunud nädalal tegelesid politseinikud Saaremaal 88 juhtumi lahendamisega. Nädala jooksul toimetati politseijaoskonda 12 inimest, kellest kainenema jäeti viis.

Kuressaare jaoskonnas juhtivpolitseinik Aare Allik tõdes, et möödunud nädal oli rõõmustavalt sündmustevaene. "Liikluses inimesed viga ei saanud ja nädalavahetuse õhtud möödusid Kuressaare kesklinnas rahulikult," kinnitas ta.

Ometi oli nädala üks markantsemaid juhtumeid kohe läinud esmaspäeva õhtul, kui politseile teatati, et Kuressaares Rehemäe poe juures seisnud bussi on sisse tungitud ja bussis olevad asjad segi paisatud. "Teataja oli sündmusele peale sattunud ja bussis käinud lapsed kinni pidanud," ütles Allik. Juhtum anti lahendamiseks edasi noorsoopolitseinikele.

Laupäeva õhtul teatati politseile, et Kärlal on kiviga lõhutud sõiduauto esiklaas. Juhtunu uurimiseks alustati väärteomenetlust.

Pühapäeva õhtul märgati Tehumardi–Kogula teel aga kraavi sõitnud sõiduautot BMW. "Juhtunust teataja sõnul oli auto juures mitu inimest, kes kõik tundusid joobes olevat," rääkis Allik. "Teatele reageerinud politsei selgitas aga, et hoopiski seltskonnale appi saabunud traktori juht oli alkoholi tarvitanud." Asjaolude selgitamiseks alustas politsei menetlust.

Tagasi üles