Müügile jõudsid ooperipäevade lisapääsmed

Tänavused Saaremaa ooperipäevad avab 20. juuli õhtul Peterburi Kammerooperi vaatemänguline "Faust". FOTO: Peterburi Kammerooper

Tänu üleriigiliste piirangute leevenemisele avas Eesti Kontsert täiendava piletimüügi Saaremaa ooperipäevade neljale etendusele ja Ain Angeri juubelilgalale.

Kui varem oli Eesti Kontserdil õigus korraldada ooperipäevad 50 protsendi täitumusega ehk igale etendusele sai lubada 1000 inimest, siis nüüd pääseb igale ooperietendusele 1500 inimest, mis teeb 75 protsenti vabaõhu-ooperimaja täitumusest.

Lisapiletid tulid müüki Peterburi Kammerooperi etendustele: Charles Gounod’ "Faust" teisipäeval, 20. juulil kell 20, Gioachino Rossini "Sevilla habemeajaja" kolmapäeval, 21. juulil kell 20, Gaetano Donizetti "Lucia di Lammermoor" neljapäeval, 22. juulil kell 20, Giacomo Puccini "Madame Butterfly" reedel, 23. juulil kell 20. Lisaks pandi pileteid juurde ka Ain Angeri juubeligalale, mis toimub laupäeval, 24. juulil kell 20.

Korraldajal on terviseameti heakskiit võtta kasutusele publiku tasuta kiirtestimine. Oma tervislikku seisundit on võimalik tõendada ka muudel viisidel, sh digitõendi või PCR-testiga. Tervisekontrolli täpne protseduur töötatakse välja lähiajal ning teavitatakse publikut aegsasti.

Tagasi üles
Back