K, 31.05.2023

Aivar Pohlak korraldab Säärel Trafficu tasuta kontserdi

Mehis Tulk
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Aivar Pohlak
Aivar Pohlak Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Eeloleval reedel pakub Kuressaare merepäevade tasulistele artistidele konkurentsi Säärel publikule tasuta esinev ansambel Traffic.

Traditsiooni mõõtu üritust finantseeriv Aivar Pohlak ütles, et tema soov on pakkuda midagi kolmele väiksemale kogukonnale, millega ta ennast seotuks peab – Kaunispe, Sääre ja Ruhnu. “Tänavu alustasime Kaunispe sadamas kolme küla jaanitulega, kus esines Jaan Tätte ja mida tahaks traditsiooniks kujundada. Säärel läheb neljas aasta – Kõrsikute, Smilersi ja Terminaatori jälgedes astub sel reedel üles Traffic. Ruhnus läheb teine aasta, seal esineb Terminaator,” rääkis ta.

Artistide valikul on Pohlak lähtunud põhimõttest pakkuda parimat. “Jaanitulel midagi rahvalikumat – tuleva aasta osas olen juba rääkinud Kukerpillidega, kes tähistavad siis oma 50. tegutsemisaastat. Säärel peaks aga järgmisel aastal nägema Taukari bändi,” selgitas ta.

Pohlaku sõnul on parandatud Sääre ürituse korralduslikku poolt, näiteks loodetakse paremini korraldada parkimist, mis varasematel kordadel on probleeme tekitanud. Samuti on sel korral mandrilt tellitud suur lava, et kontsert kõigile korralikult näha oleks.

Ilma pärast Pohlak väga muret ei tunne. “See on kogukonna üritus. Me ei aja publikunumbrit taga ja meil pole vaja teenida piletitulu. Seetõttu ilmastress on nagu ta on,” sõnas ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles