R, 27.01.2023

TERE, KOOL ⟩ Nemad alustavad sel õppeaastal kooliteed

1. klasside nimekirjad
Monika Metsmaa
, Toimetaja
Nemad alustavad sel õppeaastal kooliteed
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Õppeaasta avaaktus ja aabitsate saamine. Pilt on illustreeriv. 
Õppeaasta avaaktus ja aabitsate saamine. Pilt on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks

Saare maakonnas 1. klassi astuvate koolijütside nimekiri:

Aste Põhikool

  • 1. Oskar Hein
  • 2. Hanna Koppel
  • 3. Emma Mai
  • 4. Brianna Ottis
  • 5. Johannes Raet
  • 6. Laura Tamm
  • 7. Liisa- Ly Tikan
  • 8. Viola- Anette Vaher

Klassijuhataja Merle Kivi

Kaali Kool

  • 1. Kristo Bennet Karon
  • 2. Lisandra Kurs
  • 3. Risto Raamat
  • 4. Romet Raun

Klassijuhataja Ruth Jasmin

Kahtla Lasteaed-Põhikool

  • 1. Marely Saarkoppel

Klassijuhataja Anja Nõgu

Kihelkonna Kool

  • 1. Liisa Täks

Klassijuhataja Maarika Naagel

Kuressaare Hariduse Kool

  • 1. Annaliisa Ansel
  • 2. Emil Antsaar
  • 3. Christofer Ado Kasin
  • 4. Kirke Kommer
  • 5. Michelle Kärg
  • 6. Liis-Andra Laurits
  • 7. Chris Lepisto
  • 8. Kirke Lepp
  • 9. Mattias Mägi
  • 10. Gevor Nõmm
  • 11. Grete Putku
  • 12. Sonja Rihvk
  • 13. Heily Rooden
  • 14. Jaagup Rõõm
  • 15. Loore Saar
  • 16. Ats Selge
  • 17. Osvald Tabri
  • 18. Karl Teern
  • 19. Johannes Aleks Uustulnd
  • 20. Loore Üpraus
  • 21. Martha Anett Aavik
  • 22. Christofer Hannus
  • 23. Simona Marii Karu
  • 24. Joosep Kirs
  • 25. Kevin Edric Kouadio
  • 26. Gleora Lemoona Kupits
  • 27. Dagne-Heleene Käärid
  • 28. Mia Marii Mänd
  • 29. Mari Naarismaa
  • 30. Gregor Noor
  • 31. Hanna Paenurk
  • 32. Reiko Paulus
  • 33. Miia Raik
  • 34. Eike Rüütli
  • 35. Ewan Sinipea
  • 36. Mia-Meribel Teder
  • 37. Romet Toomla
  • 38. Edward Friedrich Ephraim Traulsen
  • 39. Vivian Gertrude Visnapuu
  • 40. Oskar Johanson
  • 41. Aron-Andres Märtin
  • 42. Karl-Robert Troškin
  • 43. Dene-Ly Vaarpuu
  • 44. Mirell Valma
  • 45. Aurora Viilukas
  • 46. Karmel Berens
  • 47. Kärt Johanson
  • 48. Pärtel Kivi
  • 49. Ksenija Kotovskaja
  • 50. Brita Kukk
  • 51. Ramon Laanekivi
  • 52. Kevin Laasner
  • 53. Marcos Leitalu
  • 54. Kristjan Loik
  • 55. Merily Malviste
  • 56. Kaspar Mänd
  • 57. Kristel Pahapill
  • 58. Henry Pannel
  • 59. Saskia Saar
  • 60. Adeele Teppan
  • 61. Kaarel Teterin
  • 62. Karl Oskar Viin
  • 63. Emily Õun

Klassijuhatajad: Irena Sink, Karina Mihkelson, Janne Traumann, Marika Mets

Kuressaare Nooruse Kool

1.a klass

  • 1. Samanta Alliksoon
  • 2. Steven Aus
  • 3. Mia-Loviise Ivalo
  • 4. Mairold Kivi
  • 5. Knut Kokk
  • 6. Emily Kolk
  • 7. Hugo Kruusik
  • 8. Ron Sebastian Kuusk
  • 9. Gregor Kuut
  • 10. Ants Laula
  • 11. Mariliis Lehtjärv
  • 12. Andreas Lempu
  • 13. Gregor Liiv
  • 14. Kaur Nelis
  • 15. Victoria Raasuke
  • 16. Anette Rand
  • 17. Sten Saar
  • 18. Stiina Saar
  • 19. Henri Sink
  • 20. Grete Sirel
  • 21. Girtel Soonik
  • 22. Mariia Tamm
  • 23. Taavi Vaher
  • 24. Andreas Veldermann

Klassijuhataja Ülle Jasmin

1.b klass

  • 1. Daniel Heinsaar
  • 2. Tomi Jelissejev
  • 3. Hanna Jõgismaa
  • 4. Isabel Kaubi
  • 5. Erich Koitla
  • 6. Kelli Koost
  • 7. Grete Lindau
  • 8. Kevin Matt
  • 9. Mairo Mäeorg
  • 10. Sebastian Mägi
  • 11. Kristofer Niit
  • 12. Annabel Nuut
  • 13. Hans Orumaa
  • 14. Eliise Põld
  • 15. Ronja Sofia Rahnik
  • 16. Gloria Randi
  • 17. Kristella Rauniste
  • 18. Richard Ruumet
  • 19. Aksel Tamm
  • 20. Kerton Tamm
  • 21. Mirell Tamm
  • 22. Jaagup Tiitma
  • 23. Madli Tuuling
  • 24. Robin Vaga

Klassijuhataja Merle Tustit

1. c klass

  • 1. Miko Erlenbach
  • 2. Kenneth Heinväli
  • 3. Tiina Krista Int
  • 4. Emili Johanson
  • 5. Anett Klimov
  • 6. Elisabeth Koiduste
  • 7. Karl August Kukk
  • 8. Victoria Laja
  • 9. Chris Lember
  • 10. Hendriko Roger Luptov
  • 11. Tuuli Metshein
  • 12. Alissa Parkja
  • 13. Saskia Parts
  • 14. Johannes Reinfeldt
  • 15. Hugo Patrick Saare
  • 16. Remii Salumäe
  • 17. Jakob Sisas
  • 18. Aale Tamm
  • 19. Marten Tamm
  • 20. Kerto Tapo
  • 21. Kristo Tiitson
  • 22. Rogert Tool
  • 23. Kendra Tuisk
  • 24. Theodor Vabar

Klassijuhataja Anu Rand

Kuressaare Vanalinna Kool

1. a klass

  • 1. Leandra Aab
  • 2. Aron Alexander Berens
  • 3. Neleliis Dolgovski
  • 4. Chevy Johanson
  • 5. Emma Kaju
  • 6. Kristel Kaup
  • 7. Markus Kullama
  • 8. Ann-Marii Kuznetsov
  • 9. Karl Kuznetsov
  • 10. Anna-Stiina Kütt
  • 11. Kärt Laanet
  • 12. Sebastian Laid
  • 13. Laura Leivat
  • 14. Killu Lember
  • 15. Robin Meier
  • 16. Klaus Nellis
  • 17. Selena Niitsoo
  • 18. Uku Palts
  • 19. Roland Põlluäär
  • 20. Karl-Robin Rüütel
  • 21. Miia Soom
  • 22. Roosi Eliise Vars

Klassijuhataja Kristina Kalf

1.b klass

  • 1. Rego Alder
  • 2. Elisabeth Andrea
  • 3. Anete Arikas
  • 4. Liisa Elissaar
  • 5. Kristella Heinmets
  • 6. Silver Hunt
  • 7. Sebastian Kaju
  • 8. Oskar Kallas
  • 9. Georg Kangur
  • 10. Kregor Kask
  • 11. Lisandra Koor
  • 12. Lotta Kukk
  • 13. Teele Lanno
  • 14. Kärt Lillepärg
  • 15. Keron Mägi
  • 16. Melissa Mägi
  • 17. Delisa Nurja
  • 18. Miia-Mai Saar
  • 19. Stella Tamm
  • 20. Albert Teder
  • 21. Hannaly Tšedreki
  • 22. Richard Tänak
  • 23. Tekla Uri

Klassijuhataja Eldin Lember

Kärla Põhikool

  • 1. Romet Arge
  • 2. Kaspar Martin Grubnik
  • 3. Gertrud Marii Kirs
  • 4. Karoliina Koppel
  • 5. Toomas Koppel
  • 6. Emili Kukk
  • 7. Karolin Kukkur
  • 8. Marie Mesila
  • 9. Keiron Eduard Poopuu
  • 10. Adele Pärnoja
  • 11. Joel-Marten Sepp
  • 12. Heidi Süld
  • 13. Helina Süld
  • 14. Laura Vahter

Klassijuhataja Maret Rei

Leisi Kool

  • 1. Karel Aarn
  • 2. Riko Humal
  • 3. Erik Kaasik
  • 4. Adeele Kallas
  • 5. Emma Kovaljov
  • 6. Andero Kurta
  • 7. Ramon Kurta
  • 8. Juhan Labo
  • 9. Siim-Erik Ling
  • 10. Martin Lõžin
  • 11. Kerttu Põlluäär
  • 12. Viktoria Rahu
  • 13. Joonatan Silts
  • 14. Robert Toompuu

Klassijuhataja Tiia Kuris

Luce Kool

  • 1. Alexandra Anniste
  • 2. Lota Hulkko
  • 3. Johan Leemet
  • 4. Robin Lehtmets
  • 5. Liis Märtson
  • 6. Anna Loore Pihel
  • 7. Arabella Räim
  • 8. Sebastian Sevostjanov
  • 9. Elizabeth Tafi
  • 10. Uku-Ruben Tiirik

Klassijuhataja Kristi Anniste

Lümanda Põhikool

  • 1. Kaarel Johannes Gerndorf
  • 2. Orm Hindrik Hoogand
  • 3. Kaspar Kallas
  • 4. Liisa Kallas
  • 5. Ergo Kreek
  • 6. Mia-Triin Kütt
  • 7. Voldemar Põld
  • 8. Adele Soome
  • 9. Alma Tarkmees

Klassijuhataja Terje Kaskmäe

Muhu põhikool

  • 1. Teodor Aav
  • 2. Eva Dora Forward
  • 3. Raivo Heinat
  • 4. Kõu Hinnosaar
  • 5. Anni Metsaalt
  • 6. Liis Marii Mõtlep
  • 7. Marii Mäe
  • 8. Mia-Taali Naanu
  • 9. Greete-Loviise Oll
  • 10. Oliver Henry Parson
  • 11. Hugo Saat
  • 12. Kaur Vaher

Klassijuhataja Karina Kütt

Mustjala Lasteaed-Põhikool

  • 1. Karl Romet Ader

Klassijuhataja Marianne Rull

Orissaare Gümnaasium

  • 1. Rasmus Aasa
  • 2. Nora-Linda Ennemuist
  • 3. Mirtel Kaarna
  • 4. Karel Koit
  • 5. Egle Laanet
  • 6. Steven Laula
  • 7. Liisi Lember
  • 8. Rahel Lember
  • 9. Rico Ligi
  • 10. Emilia Nõgu
  • 11. Katriin Ots
  • 12. Uku Peeter Peedu
  • 13. Emma Pint
  • 14. Reijo Rei
  • 15. Berith Saar
  • 16. Mirtel Traumann
  • 17. Oliver Trull
  • 18. Lauri Õun

Klassijuhataja Tiina Kand

Pihtla Kool

  • 1. Hans Kristofer Karolin
  • 2. Sebastian Kolk
  • 3. Patrick Mägi
  • 4. Saara Pukk
  • 5. Toomas Rand

Klassijuhataja Tiia Evestus

Salme Põhikool

  • 1. Kaisa Aadussoo
  • 2. Sebastian Anis
  • 3. Iris Filippov
  • 4. Elisabet Jakovlev
  • 5. Siim Kriit
  • 6. Tomi Pahapill
  • 7. Ruuben Raun
  • 8. Maribel Sagur
  • 9. Hanna-Loore Toompuu
  • 10. Elisabeth Von Wowern

Klassijuhataja Reena Juursoo

Tornimäe Põhikool

  • 1. Niklas Johanson
  • 2. Gleede Rõõm Kärner
  • 3. Karmen Saabas

Klassijuhataja Signe Bachman

Valjala Põhikool

  • 1. Ville Aaron Aau
  • 2. Georg Hiet
  • 3. Marta Kald
  • 4. Andro Lehtmaa
  • 5. Robin Marmor
  • 6. Oliver Paiste
  • 7. Oskar Paiste
  • 8. Theodor Paomees
  • 9. Kertu Peit
  • 10. Liam Bengt Pettersson
  • 11. Brennan Pruul
  • 12. Kertu Rebane
  • 13. Jete Sannik
  • 14. Eliise Song
  • 15. Oliver Tänav

Klassijuhataja Kersti Leesmaa

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

  • 1. Jarek Järviste

Klassijuhataja Inna Kask

  • 1. Mia Kruusimägi
  • 2. Riko Johannes Leppik
  • 3. Arlet Pärnoja
  • 4. Romet Veel

Klassijuhataja Jana Lau

Märksõnad
Tagasi üles