T, 28.03.2023

Kuressaare Haigla toetusfondi nõukoguga liitus tippjuht Erkki Raasuke

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Kuressaare Haigla toetusfondi nõukoguga liitus tippjuht Erkki Raasuke
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Erkki Raasuke, Siiri Rannama, Märt Kõlli.
Erkki Raasuke, Siiri Rannama, Märt Kõlli. Foto: Kuressaare Haigla FB

Kui Kuressaare Haigla Toetusfondi tegevjuht Siiri Rannama võttis eesmärgiks tuua toetusfondi nõukogusse Saaremaaga seotud inimesed, kelle teadmised, saavutused ja oskused toetaksid haigla tegevusi tervishoiu arendamisel, asus ta esimesena läbi rääkima rahvusvaheliselt hinnatud tippjuhi Erkki Raasukesega.

Haigla teatab sotsiaalmeedias, et Siiri Rannama viis Erkki Raasukese kurssi toetusfondi eesmärkide ja haigla tulevikuperspektiividega ning pärast Kuressaare haiglaga tutvumist ja haigla juhtkonnaga kohtumist ütles Raasuke kauaoodatud jah-sõna ning liitus toetusfondi nõukoguga.

"Mul on Saaremaaga sidemed läbi isa ja abikaasa. See on mu teine kodu. On olnud hästi näha, et Kuressaare haiglat vedavad inimesed teevad oma tööd kire ja pühendumusega. Mul on hea meel, kui saan neid enda kogemustega natuke toetada," nentis Erkki Raasuke.

„Oleme õnnelikud ning tänulikud, et saame toetusfondi töös ja edaspidises arengus toetuda Erkki Raasukese teadmistele ja kogemustele ning liikuda koos seatud eesmärkide poole," kinnitas Siiri Rannama.

Nõukogu liikme ülesanneteks on toetusfondi juhtimise ja töö kavandamine ning tegevjuhi toetamine. Nõukogu liikmele tasusid ei maksta.

Märksõnad
Tagasi üles