KEVADINE ⟩ Lähipäevad tulevad päikselised

Copy
Kevadine lumi. Pilt on illustreeriv
Kevadine lumi. Pilt on illustreeriv Foto: shutterstock.com

Veebruari viimased ja märtsi esimesed päevad toovad ohtralt päikesepaistet.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva valdavalt selge ja kuiv ilm. Puhub edelatuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni -9, saartel ja läänerannikul -2 kuni +1 kraadi. Esmaspäeva päeval on päikeseline kuiv ilm. Puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi.

Teisipäeva öösel on selge kuiv ilm. Puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -8, saarte rannikul kuni +1 kraad. Teisipäeva päeval on päikeseline kuiv ilm. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi.

Kolmapäeva öösel on taevas selge, kuid hommikul lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Hommikul sajab Lääne-Eestis kohati lund, lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub valdavalt edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Pärast keskööd tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2 kuni -7, saartel ja läänerannikul -2 kuni +1 kraad. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund, lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub edelatuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on 0..+3°C.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles