L, 25.03.2023

Hariduskonverents: mis tuuled puhuvad?

Urmas Kiil
Hariduskonverents: mis tuuled puhuvad?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
TÄISMAJA: “Praegu on meil siin peaaegu maksimumarv inimesi, keda me selles majas saame vastu võtta,” ütleb üks korraldajatest Triino Lest.
TÄISMAJA: “Praegu on meil siin peaaegu maksimumarv inimesi, keda me selles majas saame vastu võtta,” ütleb üks korraldajatest Triino Lest. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Eile algas ja täna jätkub Kuressaares Thule kojas järjekorras juba VII üle-eestiline huvihariduskonverents “Mis tuuled puhuvad?”. Tänavusel konverentsil on rekordarv osalejaid.

Tänavuse huvihariduskonverentsi alateema on #teineteisele. Konverentsi korraldajate sõnul keskendutakse seekord iseendale ja teineteisele, täpsemalt aga jagamisele, märkamisele ja toetamisele. Püütakse jõuda ka selgusele, mille poolest erineb huvijuhi amet noorsootöötaja ametist. Ja kas üldse erineb, sest noored, kellega tegeleda tuleb, on nii noorsootöötajal kui ka huvijuhil samad.

Huvihariduskonverentsi üks korraldajatest, Aste rahvamaja juhataja Triino Lest ütles, et koos esinejate ja tehnilise personaliga on tänavu osalejaid 165.

Märksõnad
Tagasi üles