Loe, kes Saare maakonna 52. laulupeol esinevad

Anette Sannik
, Saarte Hääle veebitoimetaja
Copy
DIRIGENT ON SELJAGA: Laine Lehto lauljaid esimeses eelproovis häälestamas.
DIRIGENT ON SELJAGA: Laine Lehto lauljaid esimeses eelproovis häälestamas. Foto: Valmar Voolaid

Täna toimub Saare maakonna 52. laulupidu "Teel". Seekordne laulupidu on eriline, sest teekond peoni on kulgenud läbi mitme heitliku aasta, aja, mil pandeemia tõttu oli takistatud kooride järjepidev kooskäimine ja suurürituste korraldamine.

Pidu algab kell 16.30 rahvamuusikute kontsertiga Kuressaare keskväljakul. Kell 17.30 alustatakse laulupeo rongkäiguga, mis suundub Kuressaare lossihoovi, kus kell 18 algab kauaoodatud kontsert. Laulupeole järgneb simman Kuressaare keskväljakul.

MUDILASKOORID:

  • Aste Põhikooli mudilaskoor, juhendaja Reet Lõugas
  • Lümanda Põhikooli mudilaskoor Villvallikad, Karin Pulk
  • Salme Põhikooli mudilaskoor, Karin Pulk
  • Kuressaare Nooruse Kooli mudilaskoor Ave Sol Bemoll, Anita Kangur ja Helle Rand
  • Kaali Kooli Mudilaskoor, Piret Leiumaa
  • Muhu Põhikooli Lepatriinu, Leena Peegel
  • Kuressaare Hariduse Kooli mudilaskoor JO-LE-MI, Riina Laanes ja Mari Ausmees
  • Pihtla Kooli mudilaskoor, Piret Aavik
  • Valjala Põhikooli mudilaskoor, Helen Aasmaa
  • Leisi Kooli mudilaskoor, Tiina Oks
  • Orissaare Gümnaasiumi Sirtsud, Anne Kann ja Kairit Levit
  • Tornimäe Põhikooli mudilaskoor Värvud, Tiina Sünter
  • Kuressaare Vanalinna Kooli mudilaskoor, Anneli Tarkmeel

LASTEKOORID

  • Salme lastekoor, juhendajad Karin Pulk ja Reet Laht
  • Kuressaare Hariduse Kooli lastekoor Kressendo, Mari Ausmees ja Riina Laanes
  • Kuressaare Nooruse Kooli tütarlastekoor Vocaliisa, Helle Rand ja Anita Kangur
  • Valjala Põhikooli lastekoor, Helen Aasmaa
  • Hiiumaa Tütarlastekoor, Ulvi Tamm ja Külli Kreegi
  • Leisi Kooli lastekoor, Tiina Oks
  • Orissaare Tütarlasekoor, Anne Kann ja Kairit Levit
  • Kose Gümnaasiumi lastekoor, Heli Sepp ja Anneli Veinberg

SEGAKOORID

  • Taritu segakoor, juhendaja Anneli Tarkmeel
  • Kihelkonna segakoor, Imbi Kolk
  • Kuressaare kammerkoor Helin, Anneli Tarkmeel
  • Karja segakoor, Tiina Oks
  • Saaremaa Gümnaasiumi segakoor, Laine Lehto ja Veikko Lehto
  • Muhu segakoor, Tiina Sünter
  • Valjala segakoor Waldia, Inga Rand
  • Orissaare segakoor Horele, Inga Rand
  • Sörve Maakoor, Anu Lepik
  • Kammerkoor Eysysla, Veikko Lehto
  • EELK Kuressaare Laurentiuse koguduse segakoor Sauer, Anneli Tarkmeel
  • Tartu Vanemuise Seltsi segakoor, Mai Rand
  • Koor Karp, Reet Kuntus
  • Otepää segakoor Eveko, Eve Eljand
  • Tallinna Raekoor, Kersti Seitam
  • Lümanda segakoor, Ülle Reinsoo

POISTEKOORID

  • Kaiu Põhikooli poistekoor, juhendaja Gina Siiak
  • Kuressaare Hariduse Kooli poistekoor Kratid, Mari Ausmees ja Riina Laanes
  • Valjala Põhikooli poistekoor, Helen Aasmaa
  • Hiiumaa Poistekoor, Ulvi Tamm

NAISKOORID

  • Naiskoor Piret, juhendaja Marika Mets
  • Lauluselts Lyra, Anita Kangur
  • EELK Kärla koguduse naiskoor Kargell, Ülle Vallaste

MEESKOOR

  • Saaremaa Meeskoor SÜM, Ester Soe ja Mari Ausmees

ORKESTRID

  • Orkester Türi, puhkpilliorkester, Ants Oidekivi
  • Pärnu Noorte Puhkpilliorkester, puhkpilliorkester, Rein Vendla
  • Kuressaare Linnaorkester, puhkpilliorkester, Matis Männa​​
  • Kuressaare Muusikakooli Sümfoniett, keelpilliansambel, Edoardo Narbona

Lisainfot ürituse kohta loe SIIT.

Tagasi üles