R, 27.01.2023

Alates tänasest on liiklus suletud ka Kuressaares Põik tänaval

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Alates tänasest on liiklus suletud ka Kuressaares Põik tänaval
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Saaremaa vald

Alates esmaspäevast, 4. juulist on liiklus suletud Pikal (lõigul Pargi – Põik) ning täiendavalt ka Põik tänaval.

Samuti on ajutiselt parkimine keelatud Pikal tänaval Pargi lasteaia ees, kuna selles teelõigus kehtib tööde ajaks ajutiselt kahesuunaline liiklus, teatas Saaremaa vald. Ka kehtib jätkuvalt ajutine liikluskorraldus (ühesuunaline liiklus vastupidises suunas) A. Lutsu tänaval. Ligipääs oma kinnistutele on piirkonna elanikele tagatud.

Piirkonnas toimuvad jätkuvalt kesklinna sademevee- ja kanalisatsioonisüsteemi rekonstrueerimistööd, mille tulemusel saavad Pargi, Pikk, Põik ja Lasteaia tänav ka uued teekatendid (sh osaliselt uue kõnnitee ja parkimiskohad). Tööde ajaks on piirkonda paigaldatud vastavad liiklusmärgid.

Kuressaare kesklinna sademevee- ja kanalisatsioonisüsteemi rekonstrueerimistööde tellijaks on Kuressaare Veevärk, töid teostab Klotoid OÜ. Kavandatud tööde kogumaksumus on ca 750 000 eurot, millest veidi üle poole moodustab sademeveeprojekt.

Keskkonnainvesteeringute Keskus toetab sademeveetrassi rajamist 290 000 euroga, vee- ja kanalisatsioonitorustike rekonstrueerimise kulud kannab Kuressaare Veevärk ning tänavakatendite ja kõnniteede uuendamist rahastab Saaremaa vald. Tööde lõpptähtaeg on septembrikuu lõpp.

Märksõnad
Tagasi üles