K, 30.11.2022

Valitsus ei taha jalkahallile lisaraha leida

Raul Vinni
, ajakirjanik
Valitsus ei taha jalkahallile lisaraha leida
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
"Mina käsitleks seda kui normaalset riigi taristut, ehk et ta on nagu maantee, see ongi riigi asi välja ehitada, et siin saaks elu olla," ütles Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk.
"Mina käsitleks seda kui normaalset riigi taristut, ehk et ta on nagu maantee, see ongi riigi asi välja ehitada, et siin saaks elu olla," ütles Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa valla lootus saada järgmise aasta riigieelarvest jalgpallihalli rajamiseks vajalik lisaraha, kipub kustuma, sest kultuuriminister Piret Hartmani sõnul pole riigil lisatoetuseks võimalusi.

Vallavalitsus teatas hiljuti, et pärast juba mitmendat liiga kallite pakkumiste tõttu nurjunud hanget pannakse halli ehitamisele pidurit.

Põhjuseks see, et aasta lõpuks peab riigile tagastama seni kasutamata 1,5 miljonit eurot toetusraha. Küll aga oli valitsuse tasandil antud lootust, et järgmisel eelarveaastal määratakse see toetus tagasi ning siis juba lisaks ühe miljoni euroga. Kokku 2,5 miljonit eurot toetust oleks vallavalitsusel koos omaosalusega suure tõenäosusega lubanud halli valmis teha.

Märksõnad
Tagasi üles