K, 8.02.2023

Tänugala neile, kes panustanud maakonna arengusse

Aare Laine
Tänugala neile, kes panustanud maakonna arengusse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
VÄLJAST VÄLJALE: Tallinlasest tohter Martin Lepiksoo koos finantsistist abikaasa Katrini ja tütar Martaga naudivad Saaremaal olemist oma Välja talus. Talu esitati kauni kodu konkursil presidendilt tunnustuse saamiseks.
VÄLJAST VÄLJALE: Tallinlasest tohter Martin Lepiksoo koos finantsistist abikaasa Katrini ja tütar Martaga naudivad Saaremaal olemist oma Välja talus. Talu esitati kauni kodu konkursil presidendilt tunnustuse saamiseks. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Kellaosutid lähenevad kuuele. Salme rahvamaja saali uksel tervitavad saabujaid Saaremaa vallavolikogu aseesimees Kristiina Maripuu ning kikilipsustatud härrasmehed Koit Kelder ja Rainer Paenurk.

Saare maakonna tegusate inimeste ja ühenduste tunnustusüritusele on kutsutud aktiivsed külavanemad, külaseltside eestvedajad, aasta küla tiitlile kandideerinud külade elanikud, kogukondade elu korraldajad, kaunite kodude omanikud, kogukondade toetajad. Viies kategoorias on kandidaate kokku 61.

Peosaalis on lauad külaliste jaoks kaetud. Fotograafid klõpsivad pilte teha. Videokaamerate taga seisvad operaatorid on otseülekandeks valmis.

Märksõnad
Tagasi üles