Saarte HäälVideoTellijaleVIDEO ⟩ Saaremaa taevast ehtis vägev virmalistemängKertu Kalmus, Saarte Hääle vanemtoimetaja28. veebruar 2023, 12:42Facebook Messenger LinkedIn TwitterComments Virmalised Saaremaa kohal Foto: Kersti ÕunapuuKaks viimast ööd on virmalised olnud näha ka Eesti taevas. Kui eile õhtul oli Saaremaa kohal taevas valdavalt pilves, siis üleeilne virmalistemäng oli siingi vägev.Facebook Messenger LinkedIn TwitterComments MärksõnadEestiSaaremaaSoovitame lugeda
VideoVIDEOLUGU Suur mereohutusalane koolitus «Meri ja Mina ka!»Uurisime, mida töötubades noortele räägitakse
MaakondMaailmameister Olev Kiirendilt varastati tema tähtsaimad medalid. "Ainult kaks kulda ongi järel – mu esimene ja viimane!"Lisatud video!
VideoVIDEOLUGU Nasva särjehooaja iga-aastane suur mure: mida hakata peale prügiga ja kuhu teha ihuhädad?
FotogaleriiGALERII JA VIDEO Gümnasistid kogunesid inspiratsioonipäevale Saaremaa valla probleeme lahendamaLisatud parimad ideed!