K, 27.09.2023

GALERII JA VIDEO ⟩ Politsei avalikustas koolilaste joomaurkad

Kuressaare varjatud joomakohad “vol. 2”, “objekt” ja “surka onn”
Marili Kesküla
, Saarte Hääle reporter
Facebook
Comments
LEIVAKAS: Aastast aastasse silma riivav Kohtu 7a hoov sai peale ringkäiku küll korra jälle puhtamaks, kuid muret teevad endiselt hoone varisemisohtlik konstruktsioon ja teisel korrusel olevad lahtised aknad, kust hea tahtmise korral saab siiski sisse ronida.
LEIVAKAS: Aastast aastasse silma riivav Kohtu 7a hoov sai peale ringkäiku küll korra jälle puhtamaks, kuid muret teevad endiselt hoone varisemisohtlik konstruktsioon ja teisel korrusel olevad lahtised aknad, kust hea tahtmise korral saab siiski sisse ronida. Foto: Siim Metsmaa / Saarte Hääl

Saarte Hääl käis koos riigi- ja vallaametnikega Kuressaare nurgatagustes, kogunemispaikades ja mahajäetud hoonetes, kus noored, aga ka täiskasvanud aega veedavad. Maakeeli öeldes joovad ja laaberdavad.

Avanenud pilt oli pehmelt öeldes hämmastav, eriti see, kui palju on Kuressaares, meie kõigi silme all mahajäetud ja ohtlikke kohti, kus noored kogunevad. Positiivne selle juures on, et kohalik politsei on need paigad kaardistanud ja püüab koostöös päästeameti ja vallaga lahendusi leida.

Politsei korraldatud ringkäigul 12. mail osalesid piirkonnapolitseinikud Kaisa Nurm ja Dairi Alliku, päästeameti ohutusjärelevalve inspektor Maria Vahter ning valla järelevalveametnikud Ardo Vahter ja Marko Mägi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles