Rajamängu meistriteks krooniti Kivi ja Adul

Saarte Hääl

Estonian Match Play Open by Bauroc kolmepäevase võistluse võitjateks krooniti meeste klassis Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golfiklubi) ning naiste klassis Anete Liis Adul (Estonian Golf & Country Club).

Saaremaalt pärit Kivile oli see esimeseks täiskasvanute Eesti meistrivõistluste individuaalseks kullaks. Finaalis tuli selleks alistada lisarajal Ken-Marten Soo (Estonian Tour Players Club).

Kivi omas head võimalust võit vormistada ka 18ndal rajal, kuid paraku keeras birdie putt august välja. Hommikuses poolfinaalis tuli lisaks alistada ka tiitlikaitsja Richard Teder (Estonian Golf & Country Club), kes lõpuks jäi neljandaks kuna kaotas pronksilahingu Carl Hellatile (Niitvälja Golfiklubi) tulemusega 2&1.