LIGI 8000 KAINET JUHTI! Kuku kampaania "Selge grupijuht" purustas rekordi

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Raadio Kuku traditsiooniline kampaania "Selge grupijuht", millele sai registreerida ka Saarte Hääle toimetuses, saavutas tänavu erakordse edu, ületades kõik varasemad osalusnumbrid ehk kokku 7618 inimest andsid lubaduse olla jaanipäevadel oma seltskonnale kaine juht.

"Meie jaoks on suur rõõm näha, et nii paljud inimesed hoolivad mitte ainult enda, vaid ka oma lähedaste turvalisusest. Sellised kampaaniad aitavad kaasa sellele, et Eesti teed oleksid ohutumad ja et jaanipäeva pidustused lõppeksid õnnelikult, ilma traagiliste vahejuhtumiteta. Rekordiline osavõtt annab tunnistust meie kuulajate teadlikkusest ja vastutustundest, mis on ainult positiivne," ütles Kuku peatoimetaja Madis Kimmel.

Juba 28. korda kutsus raadiojaam jaanipidulisi üles kainusele, eesmärgiga ennetada joobes juhtimist ning vähendada liiklusohtusid. Osalema kutsuti kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks.

Registreeruda sai nii Kuku raadio veebilehel kui ka ajalehtede toimetuste klienditeenindustes üle Eesti. Reedel loositakse kõigi osalejate vahel Kuku raadio otse-eetris välja mitmeid auhindu, sealhulgas A. Le Coqi alkoholivabu jooke, Circle K kinkekaarte ja Voltride elektriratas. Võitjate nimed avaldatakse pärast loosimist Kuku raadio kodulehel Kuku.ee. Seesam kindlustus loosib oma lisakampaanias osalenutele välja Hedon Spa kinkekaarte ning võitjad avalikustatakse Seesam kindlustuse kodulehel.

Sel aastal toetasid kampaaniat Circle K, A. Le Coqi alkoholivabad joogid, Seesam kindlustus ja Voltride. Kuku raadio tänab kõiki, kes osalesid "Selge grupijuhi" kampaanias ja aitavad kaasa ohutumatele jaanipühadele.

Tagasi üles