ÜLESKUTSE: Aita alustada elu!

, Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi tegevjuht
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: unsplash.com

Kuressaare sünnitusosakond vajab inimeste abi uue vastsündinute elustamislaua ostuks. Aprillist 1. juunini korraldab Eestimaa sünnitusmajade toetusfond kampaania, mille käigus kogutakse raha Kuressaare haigla sünnitusosakonnale uue vastsündinute elustamislaua soetamiseks.

Aidates kaasa kohaliku sünnitusosakonna tingimuste veel paremaks muutmisele, loodame leida juurde naisi, kes Saaremaal sünnitavad – ainult nii suudame hoida sünnitusosakondi väikestes haiglates. Emad, kes on siin sünnitanud, räägivad oma ülipositiivsetest sünnituskogemustest, sest sellist privaatsust ja vaikust ei leia just igast sünnitusosakonnast.

Kampaania käigus loodab fond koguda ka tagasisidet veel rohkematelt emadelt, et anda see edasi haigla juhatusele – ainult nii saadakse teada soovidest ning ainult nii saab sünnitusosakonda Saaremaal veel paremaks teha. Fond kutsub kampaaniast osa võtma kõiki, kellele Saaremaa korda läheb – nii eraisikuid, kohalikke ettevõtjaid kui ka Saaremaalt pärit inimesi.

Aprillis ja mais kogume Saaremaa üritustel vabatahtlike abiga annetuskastidesse toetusi. Lisaks korraldame 11. mail Kuressaare kultuurikeskuses heategevusliku emadepäeva kontserdi, kus esinevad Kristel Aaslaid ja Grete Paia ning teised Saaremaalt pärit staarid.

Hiljuti korraldatud NOM-festivali heategevusliku õhtusöögi tulu (4000 eurot) annetati samuti elustamislaua tarvis. Üleskutse annetamiseks leiab nii tänavapostilt, ajalehest, raadiost kui ka restoranilaudadelt. Aprilli esimesel kahel Saaremaa võrkpalliklubi mängul korraldatakse oksjon, kus loositakse välja võistlejate autogrammidega võistlussärgid. Samuti oleme me kohal annetuskasti ja kaardimakseterminaliga.

Toetusfond loodab, et Saaremaa on just see maakond, kes esimesena Eestis näitab, et kohalik kogukond saab oma jõududega palju ära teha!

Kampaania kohta saad lähemalt lugeda Facebookis: www.facebook.com/aitaalustadaelusaaremaal. Täpsema info ning võimaluse annetada leiad aadressilt http://www.aitaalustadaelu.ee/kampaaniad/saaremaa/.

Helistada saab ka annetusnumbritele – tulu läheb 1. juunini üksnes Saaremaa kampaania jaoks. Helistades numbril 900 6000 – annetad 5 eurot, numbril 900 6100 aga 15 eurot. 

Lisaks saab annetuse teha järgmistele kontonumbritele: Swedbankis EE912200221014760940; SEBs EE871010220049001018. Ülekannet tehes palun märkida selgituseks: Annetus Kuressaare haiglale.

Tagasisidet saab anda SIIT.

Tagasi üles