Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2014/02/06/12021401t1h5f52.jpg)
Talvel nõuab auto senisest hoopis rohkem tähelepanu ja igasugused rikkedki on kerged tekkima, sest sügavad hanged ja libedad teed vahelduvad sulailmade ja porilompidega.
Suurem osa tänavusest talvest on olnud suhteliselt soe ja lumevaene. Viimaste nädalate tuisk ja külmakraadid sunnivad aga mõned olulised nõuanded üle kordama.
Lumi
Enne sõitu tuleb kõik auto klaasid lumest puhastada. Nii akna- kui ka tuuleklaasid. Sel moel tagad endale nähtavuse ning muudad oma auto ka teistele sõidukijuhtidele nähtavaks. Maanteel ega linnatänavatel pole ruumi “pimelennuks”!
Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.