Vald paneb imeodava rendiga saali enampakkumisele

Vallavaraspetsialist Margo Sooääre sõnul ei ole täna kahjuks teada, mida toonase, 2018. aasta suvel lubatud pakkumise all täpselt silmas peeti.

FOTO: Saarte Hääle arhiiv

Saaremaa vallamajas Marientali tee 27 asuv saal renditi eelmisel aastal suure segadusega otsustuskorras tantsuklubile Semiir. Nüüd paneb vald selle järgnevate nädalate jooksul enampakkumisele. 

Eelmisel aastal jättis vald neile riigilt ületulnud saali senisele rentnikule, kuigi soovijaid oleks olnud teisigi. Samaks jäi ka rendihind, mis on vaid 2 eurot tunnis. Võrdluseks võib tuua, et spordikeskuse aeroobikasaalis küsitakse 12 eurot tunnist ehk kuus korda rohkem.

Spordiklubid on saali vastu huvi tundnud juba sel kevadel, kuna sügiseste aegade plaanimine käib ning vallavalitsus lubas eelmisel aastal, et korraldab kevadel saali väljarentimiseks konkursi. Seni seda tehtud pole.

Vallavaraspetsialist Margo Sooääre sõnul ei ole täna kahjuks teada, mida toonase, 2018. aasta suvel lubatud pakkumise all täpselt silmas peeti ning nüüd arutab vallavalitsus kogu rendileandmist otsast peale. “Vallavalitsus on küsimust arutanud kahel korral, aprilli- ja maikuus. Lahenduse otsimine jätkub,” sõnas Sooäär ja lubas infot lähinädalatel.

Tagasi üles