Aasta õppija on Marjana Luist

Marjana Luist.

FOTO: Irina Mägi/Saarte Hääl

Saare maakonna aasta õppijaks 2020 valiti kolme kandidaadi seast Marjana Luist, kes töötab Eesti metodisti kiriku arendusjuhina. Luist õppis aastatel 2017–2019 Tartu ülikooli Pärnu kolledžis teenuste disaini ja juhtimise õppekaval ning lõpetas selle cum laude. Ta panustab vabatahtliku tööga Kuressaare toidupanka ja Eesti metodisti kiriku Reeküla kogudusse, olles ka mõlema organisatsiooni juhtkonna liige. 

Aasta õppija 2020 eripreemia pälvijaks osutus Vilma Rauniste, kes töötab Meie Maa maaelu ja maakonna külgede toimetajana.  

Aasta õppija 2020 nominent on veel Triin Meekler, kes töötab müüjana ja lõpetas oma viie lapse kõrvalt Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi.

Aasta õpitegu 2020 on loengusari “Kuressaare haigla kohtub kogukonnaga”, eestvedaja Edward Laane.  Teine esitatud nominent on “Kõljala õpib”, mille eestvedaja on Silje Vaik. 

Aasta koolitaja 2020 on Madli-Maria Naulainen, kes töötab õpetaja-haridustehnoloogina ning täiskasvanute koolitajana. Naulaineni juhendamisel käivitati Osilia koolituskeskuses distantsõpe täiskasvanute koolitamises. 

Aasta koolitaja 2020 nominendid on veel Anu Lomp, kes koolitab koolitajaid, ja Mari Lepik, Tartu ülikooli lektor ning MTÜ Sörvemaa Pärimuse Selts eestvedaja. 

Aasta õppijasõbralik tööandja 2020 on Baltic Workboats AS. Ettevõte võimaldab oma töötajatel osaleda nii tasemeõppes kui ka täiskasvanute täienduskoolitustel. 

23. täiskasvanud õppija nädal (TÕN) kestab 7.–16. oktoobrini. Maakonna tunnustusüritus toimub 14. oktoobril kell 14 Kuressaare raekojas. 

Tagasi üles
Back